Strzelec, 17 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 17 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek niewyróżniający się niczym niezwykłym, postaraj się go jakimś sposobem ocieplić, nie zezwól by zrządzenia gwiazd zburzyły twoje projekty.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiejszego dnia służy, nie bój się okazać światu, co umiesz.

miłość: twój powab kwitnie, zdobądź rzeczy których pożądasz.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny mężczyzna strzelec, który urodził się w dniu 17 grudnia, bywa egocentryczny, osoby dookoła mają obowiązek troszczyć się o jego humor, charakteryzuje go niedobór wrażliwości i więzi międzyludzkie implikują dla niego zdobywanie zysków. Bywa człowiekiem kłótliwym, dąży nieustępliwie na przód i chętnie zaczyna utarczki. To jednostka władcza, nie lubi krytykowania swoich poleceń i czyjś opór nie posiada dla niego znaczenia, toteż często natrafia na niejawny sprzeciw w stosunku do swoich aktywności. To osobnik towarzyski, jest urodzoną duszą towarzystwa, istnienie szerokiego audytorium oznacza dla niego optymalną zabawę, jednak na nieszczęście potrafi też uznawać się za ósmy cud świata. Bywa człowiekiem niestałym, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i częstokroć nie potrafi zamknąć zaczętych spraw, często ima się najrozmaitszych profesji. Jest to osoba konsekwentna, umie umiejętnie gospodarować swoimi rezerwami, potrafi się odpowiednio motywować, jednak niejednokrotnie przesadnie przyzwyczaja się do uprzednio opracowanych planów. Znamionuje się wszechstronnością, niezmiernie trudno go czymś zdziwić, wydaje się dysponować przygotowanym rozwiązaniem na każdy możliwy problem i umie współdziałać nieomalże z każdym człowiekiem. Cechuje się wytrwałością, sprawdza się w roli uznanego mentora, umie wnikliwie wysłuchiwać cudzych gawęd i potrafi przyswoić sobie biegłość w dziedzinach wymagających długotrwałego przeszkolenia. To jednostka energiczna, ubóstwia znajdować się w ciągłym pędzie, trudności pokonuje z marszu i uwielbia stwarzać oryginalne projekty.
To osoba dalekowzroczna, to przewidujący i ambitny przywódca, uważnie przegląda dostępne dane statystyczne i antycypacje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów wykonanych niestarannie. Lubi zachowywać się nieostrożnie, pragnie niepotrzebnie narażać się i wykonuje pracę częstokroć prędko i mało precyzyjnie, pomimo tego że momentami autentycznie dopisuje mu fart. Jest to osobnik powierzchowny, umie po części posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, ale jego bezzwłoczne wybory często niestety dają się poznać jako błędne, a więc częstokroć szamocze się chaotycznie i bez wyznaczonego celu. Jest to jednostka śmiała, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, ponieważ potrafi pokonać własny strach i lubi żyć energicznie. To osoba zaradna, nienawidzi jakichkolwiek ograniczeń i dogmatów, a zatem szaleństwem jest przewidywanie, iż ustąpi komuś bez potyczki. Jest to człowiek optymistyczny, promieniuje zdrowym dynamizmem, ekscytują go kolejne wyzwania i doznania, więc dobrze spełnia się w zadaniach obciążonych zagrożeniem. To osobnik impulsywny, bardziej uważne podglądanie go popycha do mniemania, że permanentna, odrobinkę pomylona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie potrzeba nazbyt przeginać z nieprzerwanym opanowaniem. Charakteryzuje się siłą, w realizacji swoich zamierzeń umie być niezwykle zdyscyplinowany, nieraz na wskroś bezwzględny, nie czuje awersji przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz nie pozwala się skonfundować. Jest to osoba gwałtowna, ukazuje słuszny kurs bardziej opieszałym od siebie, irytują go niepewne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozważenia i z reguły zabiera się za działanie od razu i bez zwlekania.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 17 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.