Strzelec, 16 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 16 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać niezgorszy humor, chwytaj życie za rogi, takich momentów nie ma za dużo.

zdrowie: to chwila dosyć dobrej formy, nie lękaj się udowodnić innym, co umiesz.

miłość: sądzę, że swojego partnera postrzegasz jako coś nadmiernie codziennego, wypracowanie spełnienia wymaga w tej kwestii większej ilości zaangażowania.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Zodiakalny mężczyzna strzelec urodzony w dniu 16 grudnia bywa osobą samolubną, do swoich kompanów ma nastawienie zupełnie egoistyczne, nie obchodzi go rozbudowa korzystnych relacji ze znajomymi i pozostali ludzie mają obowiązek rozplątywać jego zmartwienia. Bywa dominujący, pragnie zawładnąć całym światem i nie martwi się ocenianiem swojego zachowania, zatem często zmienia się w odosobnionego i wyobcowanego despotę. To jednostka elastyczna, hasło „nierealne” nie znajduje się w jego zasobie językowym i przystosowuje szybko i sprawnie. To osobnik wytrwały, potrafi urzeczywistnić zadania bardzo odstręczające dla innych osób, umie cierpliwie przysłuchiwać się cudzym gawędom i częstokroć cieszy go wędkowanie. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest wulkanem różnych pomysłów, asysta szerokiej publiczności jest dla niego idealną rozrywkę, ale na nieszczęście potrafi także uważać się za wielkiego myśliciela. To człowiek zdyscyplinowany, wykazuje cierpliwość i dyscyplinę, pracuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak często nie wystarcza mu kreatywności nieodzownej w niespodziewanych wypadkach. To jednostka przedsiębiorcza, haruje jak traktor, podejmuje się równocześnie rozlicznych spraw i lubi funkcjonować w ciągłym biegu. Znamionuje się napastliwością, nie cierpi nieoczekiwanych utrudnień i ubóstwia walczyć. Jest to osoba niekonsekwentna, nie umie trwać przy konsekwentnych decyzjach i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojej pracy, więc niezwykle marnie sprawdza się jako rodzic lub nauczyciel.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, konkretnie i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, z zapałem wdraża potężne przewroty i udoskonalenia oraz nie lęka się rozpoczynania zwad. Lubi zachowywać się spontanicznie, bardziej wnikliwe podglądanie go skłania do przeświadczenia, iż na pierwszy rzut oka przypadkowe działania też potrafią zapewniać rezultaty i częstokroć nasze spontaniczne reakcje ukazują największą skuteczność. Jest to osobnik zaradny, nie znosi wdrażania czyichś dyspozycji, dlatego niech ci nie jawi się, że będzie szanował twoje przykazania i ograniczenia. To jednostka gwałtowna, ubóstwia widzieć przed sobą starannie wytyczone plany i często bywa napędem całego kolektywu pracowniczego. To osoba odważna, nie przerażają go jakiekolwiek przeszkody, bo umie pokonać własny lęk i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. To człowiek nierozważny, pragnie bezcelowo stąpać po kruchym lodzie oraz wykonuje pracę częstokroć naprędce i mało uważnie, choć czasami naprawdę dopisuje mu fortuna. Jest to osobnik radosny, oczekuje od rzeczywistości nieznanych, fantastycznych przygód, także w porażce stara się wyszukać dobre strony, a więc bardzo dobrze funkcjonuje jako nieustraszony wynalazca. To jednostka powierzchowna, nie deprymują go pośpiech i bałagan, lecz zachowuje się często nadto nieostrożnie, toteż nie radzi sobie z rozważaniem bardziej wieloaspektowych kwestii. Jest to osoba dalekowzroczna, podejmuje próby, by nie reagować emocjonalnie, rozpatruje rozmaite scenariusze posunięć oraz mknie ku dostatkowi pomału, aczkolwiek systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 16 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.