Strzelec, 15 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 15 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor jest stosunkowo lichy, pilnuj się aby nie atakować innych ludzi.

zdrowie: przydarzały ci się dawniej wydajniejsze dni, zajmij się jakąś niespecjalnie wymagającą aktywnością.

miłość: prawie na pewno przyszedł problem w miłości, najlepiej będzie zostać w swoim domostwie i poświęcić się czytaniu.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Zodiakalny pan strzelec, który przyszedł na świat w dniu 15 grudnia, jest to osobnik błyskotliwy, ubóstwia znajdować się wśród kolegów, obecność obszernej widowni oznacza dla niego najwspanialszą rozrywkę, jednak często na nieszczęście nie umie uciszyć się w stosownym czasie. Bywa samolubny, tylko jego osobiste kłopoty są istotne, potrafi beznamiętnie wyzyskiwać inne osoby i nie baczy na potrzeby pozostałych ludzi. Częstokroć bywa niezdecydowany, nie umie jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i potrafi znienacka wycofać się niedługo przed zdobyciem finału, a zatem bardzo źle sprawdza się jako opiekun lub nauczyciel. Jest to jednostka agresywna, ochoczo wszczyna kłótnie i z marszu rzuca się na znajdujące się na drodze bariery. Jest to człowiek przedsiębiorczy, odpoczywa czynnie, emanuje niesamowitym światłem i męczy go bezczynność. Cechuje się metodycznością, metodycznie prze do celu, przeciwności nie umieją szybko go zniechęcić, jednak nieraz zbyt przyzwyczaja się do poprzednio wymyślonych projektów. To osoba wytrwała, potrafi cierpliwie czekać na właściwy moment, umie z uwagą zagłębiać się w ludzkie zwierzenia i spełnia się w roli lubianego przewodnika. Jest to osobnik wszechstronny, nie marnuje chwil na próżne gderanie, znamionują go rozliczne, niecodzienne plany i potrafi dostroić się do płynnych warunków. Często bywa dominujący, jest rzeczywistą inkarnacją policjanta i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, więc jest unikany w swoim otoczeniu.
Charakteryzuje się powierzchownością, umie po części znać się na każdym zagadnieniu, ale zachowuje się częstokroć zbytnio nieostrożnie, toteż nie realizuje z reguły dziejowych poszukiwań i odkryć. Jest to jednostka radosna, promieniuje ożywczym animuszem, popełnione pomyłki postrzega jako skarbnicę pożytecznego doświadczenia, a więc świetnie sprawuje się jako śmiały racjonalizator. To osoba ostrożna, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, drobiazgowo aranżuje najsubtelniejsze manewry oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, lecz systematycznie. Jest to człowiek odważny, niezmiernie rzadko lęka się nieznanych przeszkód, bowiem rewelacyjnie wytrzymuje stres i wszelkie problemy przeważnie nie przerażają go. Znamionuje się nieroztropnością, uważa się za niezniszczalną oraz działa często w pośpiechu i mało pieczołowicie, chociaż nierzadko naprawdę sprzyja mu fart. To osobnik szybki, momentalnie dopasowuje się do wymogów sytuacji, denerwują go zagmatwane sytuacje narzucające konieczność wielostronnego rozpatrywania i wynudzony podziwianiem cudzej indolencji pragnie częstokroć zrealizować coś w pojedynkę. Jest to jednostka zdecydowana, przejrzyście i dokładnie uzewnętrznia swoje pragnienia, chętnie toczy walki z innymi oraz nie unika wszczynania zatargów. Lubi zachowywać się spontanicznie, wskazuje wyraźnie całej planecie, że nieprzerwana, w pewnym stopniu pomylona prowizorka też może stanowić jakąś koncepcję na egzystencję i często nasze odruchowe reakcje ukazują najwyższą skuteczność. Cechuje się niezależnością, autentycznie kocha się w absolutnej wolności decyzji, dlatego rozczaruje cię uważanie, iż będzie miał uznanie dla twoich nakazów i ograniczeń.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 15 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.