Strzelec, 13 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 13 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nazbyt rewelacyjnego samopoczucia, strzeż się żeby nie zachowywać się agresywnie względem innych ludzi.

zdrowie: obawiam się, że twoja witalność jest całkiem kiepska, dołóż starań, by wystrzegać się nadmiernej pracy.

miłość: buzuje w tobie ogień namiętności, jeśli chociaż zarzyczysz sobie, możesz konstruować spełnione związki.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec, który przyszedł na świat dnia 13 grudnia, bywa dominujący, działa niby hultaj i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie sprawdza się, a więc jest nielubiany w swoim środowisku. Jest to jednostka elastyczna, potrafi przystosować się do płynnych warunków, reaguje szybko i efektywnie i bardzo trudno go czymś poruszyć. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, opowiada o swoich wszelkich rozważaniach, jego prozaiczne czynności wyglądają jak wymyślny balet, aczkolwiek często ma również nadmiernie optymistyczną opinię o sobie. Lubi zachowywać się egoistycznie, powiązania obustronne implikują dla niego czerpanie zysków, wyłącznie jego indywidualne kłopoty są znaczące i do zamierzeń umie zmierzać chociażby poprzez czyjąś niedolę. Jest to osobnik cierpliwy, spełnia się w charakterze wziętego przewodnika, potrafi nabyć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długiego przeszkolenia i częstokroć jest fenomenalnym wychowawcą. Jest to osoba zorganizowana, wykazuje wytrwałość i samodyscyplinę, umie się adekwatnie motywować, jednak czasem zanadto obstaje za przedtem wymyślonymi projektami. To człowiek agresywny, bywa straszliwy wobec rywali i wciela w życie zuchwałe koncepcje. Jest to jednostka przebojowa, relaksuje się dynamicznie, promieniuje wewnętrznym żarem i jest niezwykle produktywny w działaniu. Jest to człowiek niekonsekwentny, często brakuje mu konsekwencji i potrafi zmieniać strategiczne założenia codziennie, toteż niezmiernie kiepsko radzi sobie jako niańka lub mentor.
Jest to osoba rozważna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, analizuje rozliczne plany posunięć oraz prze ku finansowemu dobrobytowi pomału, jednakże metodycznie. To osobnik żywiołowy, odważnie wypada myślami przed własną społeczność i zniechęca go deficyt wyników swoich obecnych prac. Jest to człowiek silny, podąża do celu bez niepotrzebnych wątpliwości, umie wyegzekwować wykonanie zaordynowanych dyspozycji oraz z radością reaguje na wszelkie pozytywne przemiany w otoczeniu. Znamionuje się wesołością, oczekuje od rzeczywistości oryginalnych, interesujących doznań, ubóstwia czerpać wiedzę o nowych sprawach, więc wspaniale sprawuje się jako nieustraszony reformator. Bywa osobą powierzchowną, jest bardzo błyskotliwy, lecz zachowuje się częstokroć nadto nierozsądnie, zatem nie dokonuje zazwyczaj fundamentalnych poszukiwań i innowacji. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, bardziej uważne badanie go prowadzi do przekonania, że egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najsłuszniejszym pomysłem i często nasze odruchowe reakcje ukazują najwyższą sprawność. Jest to człowiek śmiały, potrafi zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo umie zwalczyć własny lęk i okazuje wielkie opanowanie. Jest to jednostka nierozważna, nie lęka się przeciwności oraz nie troszczy się o precyzję powierzonych mu spraw, mimo że chwilami autentycznie dopisuje mu passa. To osobnik niezależny, unika realizowania zewnętrznych poleceń, dlatego głupotą jest przewidywanie, iż usłucha kogoś bez walki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 13 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.