Strzelec, 11 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 11 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wzbija się pod niebo, idź do ataku.

zdrowie: z przykrością muszę poinformować, że twoja sprawność jest niezwykle niezadowalająca, to jest zły czas do ciężkiej pracy.

miłość: sądzę, że swojego partnera widzisz jako coś zbyt opatrzonego, wypracowanie spełnienia wymaga w tej dziedzinie niebagatelnego wkładu.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Mężczyzna strzelec urodzony dnia 11 grudnia często bywa dominujący, uznaje się za osobę fachową w dowolnej dziedzinie i odwoływanie się do jego rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, toteż jest niepopularny w swoim środowisku. To osobnik elastyczny, pojęcie „niemożliwe” nie egzystuje w jego zasobie językowym i zamiłowanie do modernizowania jest jego nieodmienną cechą. Jest to jednostka cierpliwa, umie z uwagą przysłuchiwać się cudzym gawędom, potrafi wykonać zadania bardzo odstręczające dla innych ludzi i w szkole często uzyskuje fenomenalne lokaty. Lubi zachowywać się agresywnie, jawi się prawdziwym łobuzem i urzeczywistnia brawurowe koncepcje. Bywa jednostką niezdecydowaną, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i potrafi aktualizować najważniejsze założenia z minuty na minutę, a więc niezwykle kiepsko radzi sobie jako niańka lub belfer. Jest to osoba przedsiębiorcza, promieniuje niezwykłym światłem, denerwuje go brak zajęcia i otwiera w tym samym czasie najrozmaitsze sprawy. Bywa samolubny, do zamierzeń umie zmierzać nawet poprzez ludzką szkodę i nie zwraca uwagi na interesy pozostałych ludzi. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje projekty do szczęśliwego ukończenia, umie się należycie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Bywa jednostką towarzyską, opowiada o swoich najsubtelniejszych myślach, lubi oczarowywać swoich obserwatorów, lecz często ubóstwia artykułować sądy mało roztropne.
Jest to osoba silna, w realizacji własnych celów potrafi być niezmiernie zorganizowany, chwilami zupełnie grubiański, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie porzuca ucieleśniania długofalowych inicjatyw dla tymczasowego i fałszywego udogodnienia. To człowiek nierozważny, uważa się za niepokonaną i wykonuje pracę częstokroć w pośpiechu i niespecjalnie starannie, choć niekiedy naprawdę sprzyja mu fortuna. To osoba gwałtowna, z marszu oswaja się do oczekiwań sytuacji i zniechęca go niedostatek wyników swoich aktualnych działań. To osobnik pogodny, w każdym wypadku popatruje z nadzieją w jutro, popełnione błędy postrzega jako kopalnię pożytecznej nauki, a zatem świetnie działa jako odważny wynalazca. To jednostka dzielna, umie zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, albowiem dobrze radzi sobie ze stresem i okazuje potężne opanowanie. To człowiek impulsywny, stanowi poglądowe świadectwo, iż na pozór przypadkowe prace też potrafią gwarantować rezultaty i często nasze naturalne odruchy ukazują największą sprawność. Jest to osoba nieuważna, nie odstręczają go zagonienie i bałagan, jednakże zachowuje się częstokroć przesadnie nieostrożnie, zatem nie umie uporać się z analizowaniem bardziej wyrafinowanych kwestii. Znamionuje się samodzielnością, autentycznie kocha się w zupełnej wolności wyboru, dlatego głupotą jest uważanie, że będzie miał uznanie dla twoich zaleceń i restrykcji. To osobnik przezorny, dokłada starań, by nie reagować bez zastanowienia, rozważa rozmaite scenariusze wydarzeń oraz prze ku finansowemu dobrobytowi pomału, aczkolwiek systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 11 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.