Strzelec, 10 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 10 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek nie charakteryzujący się niczym specjalnym, postaraj się go w jakiś sposób ożywić, nie dopuść aby kaprysy horoskopu zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: to pora dość dobrej wydolności, wyrusz chwacko na przód walczyć o kolejne dni.

miłość: przedstawiasz sobą wcielenie Wenus, jeśli tylko zechcesz, potrafisz budować zdrowe związki.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny mężczyzna strzelec, który przyszedł na świat dnia 10 grudnia, bywa egocentryczny, wszelkie aktywności powinny obracać się wokół jego postaci, do swoich kumpli posiada podejście absolutnie egoistyczne i z trudem oddaje coś innym ludziom. Znamionuje się cierpliwością, na studiach często zdobywa fenomenalne lokaty, determinacja w dążeniu do finału częstokroć pomaga mu uzyskać sukces i umie być wspaniałomyślnym i otwartym partnerem. Jest to osobnik agresywny, urzeczywistnia fantastyczne plany, jest groźny w stosunku do wrogów i pożąda postawienia na swoim nie patrząc na koszty. To osoba aktywna, wyzwania pokonuje przebojowo i nie obawia się wysiłku. Bywa władczy, pragnie opanować całą kulę ziemską i czyjś sprzeciw nie ma dla niego wagi, zatem często przeistacza się w wyobcowanego i nielubianego wodza. To jednostka zorganizowana, okazuje wytrwałość i samodyscyplinę, przeszkody nie potrafią prędko go odstręczyć, jednak niekiedy nazbyt przywiązuje się do już stworzonych pomysłów. Jest to człowiek niekonsekwentny, nie umie podejmować zdyscyplinowanych zobowiązań i częstokroć nie potrafi dokończyć rozgrzebanych zadań, toteż niezmiernie źle radzi sobie jako niańka lub instruktor. To osobnik wszechstronny, słowo „niemożliwe” nie występuje w jego słowniku, świetnie znajduje się nawet w warunkach dotkliwego zamieszania i umie sprawdzać się w każdych okolicznościach. Jest to osoba ekstrawertyczna, jest główną gwiazdą wszelkiej imprezy, jego prozaiczne gesty pobrzmiewają wyszukany występ, ale na nieszczęście potrafi także uznawać się za wielkiego myśliciela.
Lubi zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą całkiem irracjonalną ideę, że bezustanna, odrobinę pomylona prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i nie można nadmiernie przeholowywać z permanentną samokontrolą. Często bywa nieuważny, nie odstręczają go zabieganie i chaos, aczkolwiek nie próbuje niczego gruntownie zrozumieć, dlatego częstokroć sam nie ogarnia tak naprawdę swoich działań. To jednostka dzielna, nie przerażają go nijekie trudności, ponieważ wyśmienicie spełnia się w złożonych warunkach i utrzymuje opanowanie nie zważając na okoliczności. Jest to człowiek gwałtowny, z marszu dopasowuje się do wymogów sytuacji i często jest lokomotywą całego kolektywu pracowniczego. Jest to osobnik silny, zwykle pracuje żywiołowo i żwawo, umie wydębić wykonanie zarządzonych poleceń oraz nie daje się zdezorientować. Charakteryzuje się ostrożnością, podejmuje próby, by nie reagować odruchowo, kreuje roztropne harmonogramy i nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych na kolanie. Cechuje się wesołością, wyczekuje od świata kolejnych, ciekawych przeżyć, popełnione pomyłki uznaje za skarbnicę przydatnej mądrości, a więc ochoczo podejmuje się eksploracji niepoznanych uprzednio stref. Znamionuje się zaradnością, naprawdę kocha nieograniczoną niezależność wyboru, więc rozczaruje cię uważanie, iż posłucha zakomunikowanych mu pouczeń. Bywa nieostrożny, uznaje się za niepokonaną oraz działa częstokroć pośpiesznie i mało precyzyjnie, mimo że wie o tej swojej ułomności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 10 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.