Strzelec, 01 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 01 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w mizernym stanie, uzbrój się w mnóstwo siły woli, by nie przeputać całego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: z przykrością potrzeba powiedzieć, że twoja kondycja jest mocno fatalna, to zły dzień do dużego wysiłku.

miłość: skieruj uwagę na swój związek, gdyż chyba nadchodzi kiepski moment w miłości.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec urodzony w dniu 1 grudnia bywa władczy, postrzega się za osobę wykwalifikowaną w dowolnym zagadnieniu i przemawianie do jego rozumu częstokroć nie sprawdza się, zatem kiepsko spełnia się podczas kolektywnych działań. Bywa człowiekiem towarzyskim, jest gejzerem rozlicznych pomysłów, niezwykle lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz często ubóstwia wypowiadać sądy niezbyt wyważone. Bywa osobnikiem niezdecydowanym, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i nazbyt wiele razy modyfikuje osąd odnośnie sposobu swojej aktywności, dlatego bardzo trudno toczy się z nim negocjacje. To jednostka wszechstronna, bardzo dobrze radzi sobie na każdej posadzie i jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zmajstrować odrzutowiec z papieru i powroza. Jest to człowiek cierpliwy, umie uważnie wyczekiwać na właściwą okazję, częstokroć cieszy go łowienie ryb i potrafi być wyrozumiałym i otwartym kolegą. Jest to osoba zdyscyplinowana, mozoli się bez bezsensownych sprintów, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń umie dążyć choćby przez ludzką niedolę, inni ludzie muszą rozwiązywać jego zmartwienia i nie zwraca uwagi na potrzeby pozostałych osób. To osobnik przedsiębiorczy, tyra niczym automat i dysponuje nieograniczonymi rezerwami energii. Częstokroć bywa agresywny, pożąda tryumfu bez względu na cenę i jest groźny wobec rywali.
To człowiek śmiały, niezmiernie rzadko boi się nietypowych przeszkód, ponieważ doskonale wytrzymuje tremę i wszelkie kłopoty zwykle nie trwożą go. To jednostka powierzchowna, nie deprymują go bezład i pośpiech, jednakże decyzja zazwyczaj poprzedza u niego rozważenie sprawy, toteż nie daje sobie rady z ocenianiem bardziej wieloaspektowych koncepcji. To osoba rozważna, unika nieostrożnych działań, buduje roztropne plany oraz prze ku bogactwu powoli, ale systematycznie. Jest to osobnik optymistyczny, buzuje zdrowym zapałem, popełnione pomyłki uważa za źródło wartościowej mądrości, a zatem świetnie sprawuje się jako odważny wynalazca. To jednostka samodzielna, postanowienia obiera na podłożu osobistych rozważań, więc zawiedzie cię zakładanie, iż będzie przestrzegał twoich restrykcji i poleceń. Bywa nierozważny, nie obawia się przeciwności oraz niekiedy potrafi nie uwzględnić pozornie nie budzącego wątpliwości zagrożenia, mimo że zna tę swoją ujemną stronę. Jest to człowiek stanowczy, przeważnie pracuje żywiołowo i żwawo, umie wyegzekwować wykonanie zaordynowanych dyspozycji i z radością wita wszelkie pomyślne reorganizacje w otoczeniu. Jest to osoba gwałtowna, błyskawicznie oswaja się do wymogów sytuacji, denerwują go skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wielostronnego rozpatrywania i zdecydowanie wykracza myślami przed własne środowisko. Lubi zachowywać się spontanicznie, bardziej wnikliwe podglądanie go skłania do przekonania, że permanentna, w pewnym stopniu pomylona jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i często nasze odruchowe reakcje okazują największą sprawność.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 01 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.