Strzelec, 28 listopada ☆ Panowie

Strzelec, 28 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek jakich wiele, dołóz starań, by go jakoś ocieplić, nie pozwól żeby wyskoki horoskopu zburzyły twoje projekty.

zdrowie: kondycja Ci dzisiejszego dnia dopisuje, nie lękaj się zmagać się o kolejne dni.

miłość: płonie w tobie ogień zmysłowości, jeśli przynajmniej zarzyczysz sobie, potrafisz budować zdrowe relacje.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec, który przyszedł na świat w dniu 28 litopada, jest to człowiek zdyscyplinowany, ukazuje cierpliwość i opanowanie, umie się adekwatnie motywować, jednak często nie starcza mu błyskotliwości pożądanej w nagłych sytuacjach. Znamionuje się wytrwałością, nieustępliwość w kroczeniu do celu częstokroć pozwala mu osiągnąć dostatek, umie z uwagą wysłuchiwać cudzych historii i często ekscytuje go wędkarstwo. Bywa samolubny, potrafi na chłodno posługiwać się pozostałymi osobami i nie zwraca uwagi na pragnienia innych ludzi. Charakteryzuje się elastycznością, umie radzić sobie w każdych okolicznościach i oszołomienie to u niego uczucie naprawdę osobliwe. Jest to jednostka niezdecydowana, częstokroć brakuje mu silnej woli i nazbyt wiele razy zmienia opinię odnośnie sposobu swojej pracy, często bierze się za rozliczne profesje. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest zdrojem przeróżnych koncepcji, ma w umyśle nieograniczoną liczbę opowieści, lecz częstokroć ubóstwia wyrażać osądy mało rozumne. Bywa osobnikiem wojowniczym, dąży do wygranej nie bacząc na koszty i ochoczo prowadzi kłótnie. Jest to człowiek aktywny, emanuje niesamowitym blaskiem i nie unika roboty. Jest to osoba władcza, jest naturalną inkarnacją pruskiego oficera i odwoływanie się do jego rozumu często nie przynosi efektów, więc jest wyobcowany w swoim środowisku.
To jednostka ostrożna, to przewidujący i wytrawny strateg, konstruuje wyrafinowane plany oraz nie pokłada ufności w projektach napisanych na kolanie. To człowiek zaradny, autentycznie kocha totalną swobodę wyboru, zatem niech ci nie jawi się, iż będzie miał uznanie dla twoich barier i dyspozycji. To osoba radosna, spodziewa się od rzeczywistości kolejnych, fantastycznych przygód, pragnie dokształcać się w nieznanych sprawach, a zatem chętnie podejmuje się odkrywania nieprzebytych dawniej stref. Bywa człowiekiem nieostrożnym, uznaje się za niezniszczalną oraz nie zabiega o precyzję zleconych mu zadań, mimo że nieraz naprawdę sprzyja mu fortuna. Jest to osobnik śmiały, bardzo rzadko jest zaniepokojony nieprzewidzianymi wyzwaniami, bowiem stara się nie skupiać się na lęku i okazuje wielką samodyscyplinę. Bywa osobą pobieżną, potrafi szybko przeanalizować niezmierzoną dozę informacji, jednakże działanie zazwyczaj wyprzedza u niego ocenę rzeczy, dlatego częstokroć wierzga chaotycznie i bez wybranego kursu. Jest to jednostka porywcza, uosabia sobą całkiem absurdalną ideę, że życie pod przymusem harmonogramu nie jest najsłuszniejszym pomysłem i często nasze instynktowne zachowania wykazują największą efektywność. Jest to osobnik gwałtowny, zniechęca go brak wyników swoich aktualnych prac, na ogół inicjuje aktywność z marszu i bez odwlekania i wynudzony przypatrywaniem się ludzkiej indolencji chce częstokroć zrobić coś osobiście. Cechuje się stanowczością, wyśmienicie zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, nie odczuwa niechęci przed unicestwianiem istniejącego ładu oraz nie daje się zbić z tropu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 28 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.