Strzelec, 27 listopada ☆ Panowie

Strzelec, 27 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć nadzwyczajne podejście do życia, wyrusz podbijać ziemię.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, spożytkuj ten stan najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: sądzę, że swoje uczucia uznajesz za coś nadto oczywistego, osiągnięcie zadowolenia wymaga w tym obszarze większego wkładu.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pan strzelec urodzony dnia 27 litopada to osobnik przedsiębiorczy, pragnie stwarzać nowe rzeczy i jest niezmiernie wydajny w pracy. To osoba autokratyczna, łaknie rzucić na kolana całą kulę ziemską i nie zamartwia się osądem swojego zachowania, więc marnie spełnia się w trakcie zespołowych czynności. Bywa niekonsekwentny, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i potrafi aktualizować najważniejsze przekonania z minuty na minutę, często złości swoich ludzi. Jest to jednostka napastliwa, realizuje wariackie marzenia i pragnie wygranej nie licząc się z kosztami. Jest to osobnik konsekwentny, metodycznie zmierza do celu, umie się prawidłowo mobilizować, jednak momentami przesadnie przyzwyczaja się do już wymyślonych koncepcji. Bywa egocentryczny, jest zupełnie skupiony na sobie i inne osoby muszą rozwiązywać jego kłopoty. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest urodzoną duszą towarzystwa, jego prozaiczne poruszenia sprawiają wrażenie wyrafinowanego tańca, ale częstokroć posiada również nazbyt wybujałe przeświadczenie o sobie. Jest to jednostka elastyczna, potrafi dostosować się do płynnych okoliczności i zdaje się mieć gotowe rozwiązanie na dowolną prawdopodobną przeszkodę. Jest to osoba wytrwała, umie cierpliwie wsłuchiwać się w ludzkie gawędy, potrafi przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach wymagających długookresowego treningu i na studiach często zdobywa pierwszorzędne noty.
Jest to osobnik żywiołowy, każdy problem chce rozwikłać szybko i częstokroć jest napędem całego kolektywu roboczego. Znamionuje się niezależnością, nie cierpi jakichkolwiek regulaminów i ograniczeń, a zatem bezsensem jest przewidywanie, iż wykona zaordynowane mu dyspozycje. To człowiek impulsywny, przedstawia sobą namacalne świadectwo, że na pierwszy rzut oka niezorganizowane działania też umieją gwarantować efekty i często nasze instynktowne czyny wykazują największą skuteczność. To jednostka nieustraszona, niezwykle rzadko obawia się zaskakujących trudności, ponieważ wyśmienicie radzi sobie w trudnych warunkach i jawi się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. Bywa nieuważny, potrafi po kawałku znać każdą dziedzinę, jednakże jego opinie częstokroć są niespecjalnie przezorne, zatem nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej złożonych kwestii. Cechuje się optymizmem, raduje się światem, ekscytują go nieznane doświadczenia i eksperymenty, a więc nie gubi odwagi nawet w skomplikowanych sytuacjach. To osoba niefrasobliwa, ubóstwia bezsensownie narażać się oraz czasem potrafi nie zauważyć nieomal niepodważalnego niebezpieczeństwa, chociaż niekiedy autentycznie sprzyja mu szczęście. Charakteryzuje się rozwagą, usiłuje nie zachowywać się bez zastanowienia, drobiazgowo planuje najbłahsze ruchy i dąży ku sukcesowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Znamionuje się siłą, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, z zapałem urzeczywistnia ogromne reformy i rewolucje oraz nie stroni od rozpoczynania utarczek.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 27 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.