Strzelec, 26 listopada ☆ Panowie

Strzelec, 26 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej normy, potrzebujesz wiele opanowania, by nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: energia aż gorzeje w Tobie, wyzyskaj ten fakt najlepiej, jak tylko możesz.

miłość: najpewniej nadchodzi konflikt w miłości, najlepiej będzie zostać w domu i zajmować się medytacjom.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny pan strzelec, który urodził się w dniu 26 litopada, jest to człowiek autokratyczny, zachowuje się jak wandal i czyjś sprzeciw nie ma dla niego wagi, toteż umie prowokować opory między swoimi pracownikami. Jest to osobnik energiczny, ożywia współpracowników swoim nieposkromionym zapałem i nie lęka się wysiłku. Bywa osobą egoistyczną, do swoich kompanów posiada podejście całkowicie przedmiotowe, nie zajmuje go wzmocnienie korzystnych związków ze znajomymi i wszelkie rzeczy powinny kręcić się wokół jego ego. Cechuje się wytrwałością, często jest idealnym mentorem, na uczelni częstokroć uzyskuje pierwszorzędne oceny i potrafi uzyskać sprawność w dziedzinach wymagających długofalowej nauki. Jest to jednostka niestała, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i potrafi znienacka zniechęcić się na chwilę przed osiągnięciem finału, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nim dyskusje. Bywa osobnikiem towarzyskim, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, nosi w umyśle ogromny zasób przypowieści, jednak niestety umie także uważać się za ósmy cud świata. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do celu, przeszkody nie potrafią szybko go zrazić, jednak umie być nadto konwencjonalny w zaskakujących sytuacjach. Bywa człowiekiem napastliwym, chętnie wchodzi w utarczki i błyskawicznie szturmuje znajdujące się na drodze bariery. Charakteryzuje się elastycznością, zdaje się dysponować opracowanym rozwiązaniem na dowolny zakładany kłopot, wyraz „niemożliwy” nie występuje w jego zasobie językowym i dobrze sprawdza się na każdym wakacie.
To osoba wesoła, mocno ufa swojej pomyślności, ubóstwia uczyć się nowych spraw, a więc nie gubi pogody ducha nawet w zawikłanych warunkach. Znamionuje się śmiałością, niezwykle rzadko lęka się nietypowych trudności, ponieważ doskonale znosi napięcie i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętą kolumną. To jednostka stanowcza, prze do mety bez bezsensownych wątpliwości, jeśli trzeba, nieustępliwie i konkretnie uzasadnia swoje sądy oraz nie zrzeka się wdrażania dalekowzrocznych koncepcji dla chwilowego i iluzorycznego udogodnienia. Często bywa niefrasobliwy, czuje się niepokonaną i nierzadko potrafi nie uwzględnić pozornie nie budzącego wątpliwości zagrożenia, mimo że zna tę swoją ułomność. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, okazuje stanowczo całej planecie, iż życie pod presją harmonogramu nie jest najlepszą opcją i częstokroć nasze instynktowne czyny wykazują najwyższą efektywność. Jest to osobnik bystry, zazwyczaj zaczyna aktywność momentalnie i bez zwlekania i drażnią go niepewne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego rozpatrywania. Bywa pobieżny, jest bardzo sprytny, ale jego osądy często bywają niezbyt przezorne, zatem nie realizuje z reguły dziejowych wynalazków i poszukiwań. To człowiek samodzielny, decyzje obiera na bazie własnych przemyśleń, a zatem niech ci nie jawi się, że będzie poważał twoje zalecenia i restrykcje. To osoba przewidująca, stroni od lekkomyślnych działań, konstruuje przemyślane projekty oraz mknie ku sukcesowi z wolna, aczkolwiek systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 26 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.