Strzelec, 24 listopada ☆ Panowie

Strzelec, 24 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej przeciętnej, uzbrój się w dużo opanowania, by pomimi tego wypełniać swoje obowiązki możliwie sensownie.

zdrowie: obawiam się, że dzisiaj twoja kondycja jest niezwykle marna, staraj się wykręcić się od niepotrzebnej roboty.

miłość: uosabiasz personifikację Wenus, jeśli choćby zamarzysz sobie, potrafisz dostać każdą rzecz.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec urodzony w dniu 24 litopada to jednostka błyskotliwa, mówi o swoich najbłahszych myślach, jego zwyczajne ruchy mają wygląd ekstrawaganckiej formy sztuki, ale umie także nudzić mówieniem na okrągło o jakiejś kwestii. Bywa niestały, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i często nie umie dokończyć rozpoczętych zadań, częstokroć irytuje swoich wspólników. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez zbędnych zrywów, potrafi się adekwatnie motywować, jednak kiepsko wytrzymuje gwałtownie przeistaczające się warunki. Jest to człowiek przedsiębiorczy, denerwuje go bierność, nie umie wytrzymać w bezruchu i pragnie funkcjonować w permanentnym biegu. Często bywa władczy, uważa się za osobę fachową w dowolnym zagadnieniu i cudzy sprzeciw nie posiada dla niego wagi, toteż częstokroć staje się wyalienowanym i nielubianym wodzem. Jest to osobnik wytrwały, radzi sobie w zawodzie wziętego nauczyciela, cierpliwość w posuwaniu się do finału często pozwala mu uzyskać bogactwo i umie bacznie wysłuchiwać ludzkich gawęd. Lubi zachowywać się egoistycznie, związki społeczne oznaczają dla niego otrzymywanie dochodów i wszelkie aktywności powinny kręcić się wokoło jego persony. Charakteryzuje się kłótliwością, bez zastanowienia szturmuje stojące na drodze ograniczenia i pędzi śmiało przed siebie. Jest to człowiek elastyczny, znamionują go rozmaite, niespotykane przedsięwzięcia i zacięcie do modernizowania jest jego niezmienną właściwością.
Jest to osoba porywcza, dokładniejsze obserwowanie go popycha do przekonania, że permanentna, w pewnym stopniu stuknięta prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś projekt na życie i nie trzeba nadto przesadzać z permanentną samodyscypliną. Bywa człowiekiem powierzchownym, potrafi po części znać każdą sprawę, lecz jego oceny częstokroć są niespecjalnie rozważne, więc nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej wyrafinowanych koncepcji. To osoba przezorna, usiłuje nie reagować emocjonalnie, skrupulatnie aranżuje najdrobniejsze manewry oraz nie polega na konceptach stworzonych niestarannie. Jest to jednostka beztroska, uznaje się za niezniszczalną i nie troszczy się o dokładność zaleconych mu zadań, mimo że niekiedy naprawdę dopisuje mu los. Jest to osobnik zaradny, autentycznie kocha nieograniczoną swobodę decydowania, zatem głupotą jest zakładanie, iż zrealizuje oznajmione mu nakazy. To człowiek silny, we wdrażaniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie konsekwentny, niejednokrotnie na wskroś grubiański, nie doznaje oporu przed demolowaniem dotychczasowego ładu oraz radośnie wita wszelkie pomyślne innowacje w rzeczywistości. Jest to osobnik wesoły, spodziewa się od otoczenia nieznanych, fantastycznych doświadczeń, także w przegranej próbuje wypatrzyć plusy, dlatego wyśmienicie sprawdza się jako odważny reformator. Cechuje się męstwem, bardzo rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi przeszkodami, bo umie pokonać swój przestrach i wykazuje ogromne panowanie nad sobą. To jednostka bystra, każdy problem chce rozsupłać od razu, nieustępliwie wydziera się rozważaniami przed własne środowisko i drażni go wymóg poczekania na czyjeś postanowienia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 24 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.