Strzelec, 23 listopada ☆ Panowie

Strzelec, 23 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać korzystny humor, rzuć się w wir życia, nie wiesz, kiedy będzie ponownie porównywalny okres.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, wyzyskaj tę okoliczność najlepiej, jak tylko potrafisz.

miłość: pała w tobie blask zmysłowości, wkładem swojej pracy, potrafisz budować dobre relacje.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Zodiakalny pan strzelec urodzony dnia 23 litopada charakteryzuje się wytrwałością, częstokroć jest kapitalnym opiekunem, konsekwencja w kroczeniu do mety często pomaga mu uzyskać dostatek i w szkole częstokroć zdobywa imponujące oceny. Bywa osobą ekstrawertyczną, lubi spędzać czas z kompanami, jego proste gesty pobrzmiewają wytworną formę sztuki, aczkolwiek na nieszczęście potrafi również uważać się za krynicę mądrości. Jest to jednostka przedsiębiorcza, uwielbia znajdować się w permanentnym biegu, jest niezwykle produktywny w pracy i odpoczywa aktywnie. Często bywa wojowniczy, pragnie walczyć, z marszu atakuje znajdujące się na swej trasie szlabany i posiada zamiłowanie do adrenaliny. Jest to osobnik elastyczny, znamionują go różne, niesztampowe plany, umie dopasować się do płynnych warunków i termin „nierealny” nie występuje w jego doktrynie życiowej. Bywa człowiekiem egoistycznym, osoby wokół mają interesować się jego humorem, nie zwraca uwagi na potrzeby innych ludzi i potrafi być biegłym manipulantem. Częstokroć bywa dominujący, uważa się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnej dziedzinie i nie martwi się ocenianiem swojego stylu życia, dlatego jest wyobcowany w swoim środowisku. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie zawiadywać swoimi rezerwami, funkcjonuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak często nie wystarcza mu kreatywności wskazanej w niespodziewanych okolicznościach. Bywa niestały, nie potrafi trwać przy metodycznych decyzjach i umie zmieniać newralgiczne założenia z dnia na dzień, dlatego bardzo ciężko toczy się z nim spory.
To osoba silna, zwykle pracuje żywiołowo i energicznie, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i rzeczowo uzasadnia swoje sądy oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. To człowiek nieustraszony, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem dobrze radzi sobie w zawikłanych warunkach i jawi się innym ludziom nieporuszoną kolumną. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, uznaje się za niezniszczalną oraz nie zabiega o precyzję zleconych mu spraw, pomimo tego że zdaje sobie sprawę z tej swojej niedoskonałości. Jest to osobnik żywiołowy, od razu dostosowuje się do wymogów sytuacji i sfrustrowany przypatrywaniem się ludzkiej nieporadności ma ochotę częstokroć wykonać coś osobiście. Jest to jednostka pobudliwa, jest bezgranicznie przeświadczony, iż na pierwszy rzut oka przypadkowe działania też umieją zapewniać efekty i można sobie pozwolić na spontaniczne doświadczanie przeżyć i wyrażanie się. Znamionuje się przezornością, to rozważny i wytrawny strateg, analizuje różnorodne projekty posunięć oraz nie ufa konceptom napisanym byle jak. Cechuje się zaradnością, nienawidzi wszelkich ograniczeń i zasad, więc rozczaruje cię oczekiwanie, że posłucha oznajmionych mu dyrektyw. Jest to osoba radosna, tryska ożywczą energią, fascynują go oryginalne doświadczenia i doznania, a zatem chętnie zajmuje się sondowaniem niepoznanych dawniej obszarów. Charakteryzuje się powierzchownością, nie odstręczają go zagonienie i chaos, lecz jego opinie często są niezbyt dalekowzroczne, zatem częstokroć ciska się chaotycznie i bez ustalonego celu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 23 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.