Skorpion, 07 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 07 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom nastroju poniżej przeciętnej, będzie ci potrzene mnóstwo hartu ducha, aby nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbytecznym narzekaniu.

zdrowie: bywały wcześniej zdrowsze dni, zajmij się jakąś niespecjalnie wymagającą aktywnością.

miłość: niewątpliwie wiesz, czego oczekujesz w miłości, sięgnij po to, czego pragniesz.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion, który przyszedł na świat dnia 7 litopada, to człowiek troskliwy, ekscytuje go sprawianie szczęścia kolegom i nie interesują go zachwyty i rozgłos, toteż bywa uważany za głupka. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, nie umie jasno zdeklarować jednego stanowiska i nazbyt wiele razy modyfikuje sąd odnośnie metody swojej aktywności, więc niezwykle marnie spełnia się jako rodzic lub instruktor. To jednostka metodyczna, potrafi dowieść swoje plany do zyskownego finiszu, umie się prawidłowo inspirować, jednak źle radzi sobie z żywiołowo przeobrażającymi się okolicznościami. To osoba empatyczna, prędzej przekonuje go szósty zmysł niż inteligencja, nie współdziała ze sferą komputerów, a więc przed notebookiem częstokroć czuje się niczym słoń w składzie porcelany. Jest to człowiek cierpliwy, potrafi zdobyć sprawność w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej praktyki, w ogólniau często osiąga fenomenalne wyniki i umie z uwagą zagłębiać się w cudze historie. Jest to jednostka lojalna, jest bardzo dbały w stosunku do własnego współtowarzysza, usiłuje działać stosownie do swoich przekonań, ale nieraz w swojej ofiarności posuwa się aż do sztuczności. Jest to osoba zamknięta, dobrze bawi się bez towarzystwa, potrafi poświęcić cały wieczór niezrozumiałym działaniom, aczkolwiek odczuwa kłopoty z nawiązywaniem przyjaźni z innymi ludźmi.
To jednostka kompromisowa, dysponuje niezmiernie wścibskim i wielostronnym umysłem i cieszy go różność rzeczywistości i wspólników, a zatem stara się wystrzegać się zaślepionych radykałów pochłoniętych oznajmianiem najsłuszniejszych idei. Częstokroć bywa pobożny, umie dostrzegać fenomeny niedostrzegalne dla pozostałych gapiów i jest niezwykle zdolny plastycznie albo poetycko, dlatego zwykle interesuje się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Jest to osobnik niezależny, naprawdę przepada za nieskrępowaną niezależnością wyboru, zatem głupotą jest uważanie, że będzie poważał twoje zakazy i przykazania. Jest to osoba zdecydowana, zmierza do finału bez zbędnych wahań, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w otoczeniu. To człowiek bezwolny, odkłada jakiekolwiek sprawy do momentu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, pozwalając mu cały czas rozpływać się nad swoimi rozważaniami. Cechuje się dalekowzrocznością, próbuje nie zachowywać się innstynktownie, drobiazgowo układa najdrobniejsze ruchy i prze ku bogactwu wolno, jednakże konsekwentnie. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, walczy z każdym myślącym inaczej, dowolną rozbieżność punktu widzenia uznaje za atak, więc szybko zraża do siebie normalne osoby. Jest to jednostka powolna, nie można go zazwyczaj nazwać przewidywalnym, do własnych zleceń zabiera się tak, jakby doskonale spędzał czas przy takim marnotrawieniu żywota. Znamionuje się defetyzmem, zawsze trapi go powątpiewanie odnośnie poprawności realizowanych posunięć, skutkując marnowaniem jego potencjału oraz zwiększając groźbę kolejnych niepowodzeń.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 07 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.