Skorpion, 05 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 05 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny trywialny dzień, dołóz starań, żeby go w jakiś sposób ożywić, nie pozwól by przypływy melancholii zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: uprzedzam, iż dzisiejszego dnia twoja sprawność jest wielce licha, postaraj się wykręcić się od niepotrzebnej harówki.

miłość: stanowisz inkarnację Wenus, wkładem swojej pracy, jesteś w stanie konstruować zdrowe związki.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion, który urodził się dnia 5 litopada, jest to osoba cierpliwa, nieustępliwość w kroczeniu do celu często pozwala mu osiągnąć sukces, w szkole częstokroć zdobywa wybitne noty i umie być wyrozumiałym i otwartym kolegą. Jest to jednostka nietowarzyska, często jest introwertykiem, częstokroć potrafi okazywać niezwykłą wytrwałość przy naprawianiu zniszczonych aparatów, ale doznaje trudności z nawiązywaniem bliskich stosunków z innymi ludźmi. Jest to osobnik wierny, umie być najlepszym towarzyszem lojalnym w problemach, lojalność w małżeństwie jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz jego wrodzona praworządność potrafi być przyczyną paroksyzmów antypatii. To jednostka chwiejna, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i trudno jest mu trzymać się podjętych decyzji, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nim dyskusje. To człowiek konsekwentny, metodycznie podąża do mety, działa w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak kiepsko daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się okolicznościami. To osobnik empatyczny, nie unika romantycznych afektów, nie poważa czysto racjonalnej metodologii, a zatem współczesna rzeczywistość często nie odpowiada mu. Charakteryzuje się opiekuńczością, potrafi nadstawiać karku za przyjaciół i nie troszczy się o indywidualny interes, zatem częstokroć dokucza mu brak przeciętnego, powszedniego realizmu.
Jest to jednostka ostrożna, wystrzega się nieprzemyślanych działań, sporządza roztropne plany oraz mknie ku bogactwu mozolnie, aczkolwiek konsekwentnie. Jest to osoba zdecydowana, wyśmienicie zna swoje potrzeby, chętnie walczy z innymi i nie porzuca realizacji długookresowych koncepcji dla dorywczego i złudnego udogodnienia. Bywa człowiekiem religijnym, jest uczulony na cudze emocje i kłopoty i w celnej przemowie umie umieścić mrowie namiętności, a więc ważne jest dla niego odnalezienie miłośników dla własnych dzieł. Często bywa nietolerancyjny, lubi wychowywać osoby wokół, jego wspólnicy mają osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak on, więc szybko zraża do siebie normalnych ludzi. To osobnik flegmatyczny, wykonanie czegokolwiek w terminie to dla niego nierealne wyzwanie, potrafi przekroczyć wszelki realny harmonogram, jakby wspaniale czuł się przy takim marnotrawieniu życia. Jest to osoba pasywna, przeciąga jakiekolwiek sprawy do momentu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, pozostawiając go w miłej bierności. To jednostka niezależna, nie lubi realizowania narzuconych zarządzeń, toteż szaleństwem jest przewidywanie, że będzie szanował twoje bariery i dyspozycje. Cechuje się defetyzmem, zawsze trapi go rozterka odnośnie adekwatności przeprowadzanych posunięć, wyzwalając u niego częstokroć bezwiedne sabotowanie swojej pracy oraz zabierając mu animusz potrzebny do sfinalizowania rozgrzebanych przedsięwzięć. To człowiek tolerancyjny, umie zadawać się z osobami o bardzo różnych przekonaniach i osobników niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uważa na wstępie za zagrożenie, a zatem usiłuje stronić od stukniętych fanatyków zajętych wygłaszaniem najdoskonalszych idei.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 05 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.