Skorpion, 03 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 03 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie zadowalające nastawienie, używaj życia, nie wiadomo, kiedy spotkasz następny równie dobry okres.

zdrowie: twoja sprawność jest stosunkowo niezadowalająca, miej dla siebie wyrozumiałość i nie rzucaj na rozległe operacje.

miłość: twój wdzięk prosperuje, weź sobie rzeczy których potrzebujesz.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Mężczyzna skorpion, który urodził się dnia 3 litopada, to osoba opiekuńcza, umie poświęcać się za przyjaciół i nie zabiega o osobisty zarobek, toteż niekiedy samemu wymaga pomocy pieniężnej. Znamionuje się wiernością, jest bardzo kochający dla własnego współmałżonka, jest niezmiernie szanowany przez kumpli, jednak często w tej wrodzonej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o swoje interesy. To człowiek chwiejny, nie umie podejmować konsekwentnych decyzji i częstokroć nie potrafi dokończyć rozpoczętych zadań, często irytuje swoich kolegów. Cechuje się introwertyzmem, częstokroć jest samotnikiem, często umie ukazywać ogromną wytrwałość przy renowacji uszkodzonych urządzeń, ale tłum częstokroć zupełnie go krępuje. To osobnik wytrwały, nieustępliwość w zmierzaniu do celu często pozwala mu uzyskać bogactwo, częstokroć jest doskonałym nauczycielem i często cieszy go wędkowanie. To jednostka uczuciowa, rozstrzygnięć kłopotów poszukuje w urokach i w znakach, nie darzy zaufaniem naukowego sposobu usuwania trudności, dlatego częstokroć wolałby przyjść na świat o stulecia temu. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, potrafi dociągnąć swoje plany do szczęśliwego zamknięcia, postępuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak umie być zbyt sztywny w zaskakujących sytuacjach.
To człowiek posępny, naturalny defetyzm naprawdę ogranicza mu egzystencję, powodując marnowanie jego możliwości oraz zabierając mu energię pożądaną do sfinalizowania rozgrzebanych projektów. To osoba tolerancyjna, ochoczo uczy się awangardowych i interesujących spraw i ekscytuje go urozmaicenie rzeczywistości i wspólników, zatem nie akceptuje u towarzyszy tylko niedostatku tolerancji. Uwielbia zachowywać się pasywnie, z reguły ma ochotę oczekiwać, aż inny człowiek przedsięweźmie osąd, przynosząc mu święty spokój. Jest to osobnik ksenofobiczny, zmaga się z każdym sądzącym inaczej, dowolną różnicę opinii uważa za akt wrogości, więc migiem zraża do siebie pozostałe osoby. Jest to jednostka pobożna, zazwyczaj jest znacznie wrażliwszy niż lwia część populacji i doznaje potężnego pragnienia jawnego manifestowania swoich emocji, a więc ważne jest dla niego istnienie miłośników dla własnych dzieł. Cechuje się samodzielnością, autentycznie kocha totalną suwerenność decydowania, a zatem zawiedzie cię przewidywanie, iż będzie liczył się z twoimi barierami i nakazami. To osobnik przewidujący, próbuje nie odpowiadać bez zastanowienia, bierze pod uwagę przeróżne scenariusze działań oraz dąży ku dostatkowi z wolna, jednakże systematycznie. Jest to jednostka flegmatyczna, szachista to przy nim autentyczne uosobienie żywiołowości, działa tak, jakby posiadał na wykonanie jakichkolwiek zadań kompletną wieczność. Jest to człowiek stanowczy, prze do finału bez bezsensownych rozterek, z zapałem wdraża wielkie rewolucje i reformy oraz z radością podchodzi do wszelkich korzystnych zmian w otoczeniu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 03 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.