Skorpion, 19 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 19 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, potrzebujesz mnóstwo samokontroli, aby pracować względnie do rzeczy.

zdrowie: twoja witalność bezapelacyjnie niedomaga, pilnuj się i nie rzucaj na czasochłonne projekty.

miłość: zapewne przyszedł niewskazany moment na zawieranie nowych relacji, najsensowniej będzie siedzieć w mieszkaniu i zająć się bobby.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion, który przyszedł na świat w dniu 19 litopada, cechuje się lojalnością, jest porządnym i sumiennym podkomendnym, szczerość w związku jest dla niego sprawą niepodważalną, jednak momentami w swojej ofiarności dociera aż do braku powagi. Jest to człowiek zorganizowany, umie umiejętnie dysponować swoimi rezerwami, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak nieraz przesadnie przywiązuje się do wcześniej stworzonych pomysłów. To osoba cierpliwa, umie cierpliwie czekać na stosowną chwilę, na studiach często zdobywa dobre lokaty i potrafi być pobłażliwym i empatycznym kumplem. Znamionuje się nietowarzyskością, pragnie bujać w obłokach, w swoich osobistych fantazjach, chętnie zajmuje się ekscentrycznymi zamiłowaniami, ale ma problemy z inicjowaniem przyjaźni z pozostałymi ludźmi. Częstokroć bywa wrażliwy, prędzej dociera do niego intuicja aniżeli myślenie, nie współpracuje z kulturą maszyn, dlatego przed laptopem często zachowuje się jak wielbłąd na śniegu. Charakteryzuje się troskliwością, jest aż nadmiernie szczodry i nie zaprzątają go wpływy i władza, zatem częstokroć dokucza mu deficyt prozaicznej, życiowej racjonalności. To osobnik niestały, jego postawy i poglądy często są niejednoznaczne i umie gwałtownie poddać się na chwilę przed zdobyciem celu, częstokroć drażni swoich kolegów.
Cechuje się samodzielnością, autentycznie przepada za nieskrępowaną niezależnością decyzji, więc rozczaruje cię uważanie, iż ulegnie komuś bez pojedynku. To jednostka przezorna, stara się nie odpowiadać bez zastanowienia, analizuje najrozmaitsze grafiki wydarzeń oraz nie ufa projektom utworzonym w pośpiechu. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie obawia się dziedzin nowatorskich i różniących się od już opanowanych i bawi go urozmaicenie otoczenia i współpracowników, a więc próbuje wystrzegać się postrzelonych pomyleńców zaabsorbowanych rozgłaszaniem najwspanialszych koncepcji. Lubi zachowywać się stanowczo, wyraźnie i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, nie odczuwa obiekcji przed demolowaniem istniejącego porządku oraz nie daje się skonfundować. To osoba uduchowiona, posiada kreatywną i niezwykle otwartą osobowość i potrafi niezmiernie zajmująco oddawać psychiczne doznania innych, a zatem często bywa mentorem mentalnym dla innych. Jest to osobnik powolny, nie można go zwykle określić terminowym, guzdra się z każdym zagadnieniem tak okropnie, jakby przemijanie czasu w ogóle nie dotyczyło jego postaci. Znamionuje się fatalizmem, na obieranych poprzez niego werdyktach kładzie się cieniem zazwyczaj przeświadczenie o swojej fatalnej passie, powodując marnowanie przez niego rozlicznych użytecznych sposobności oraz owocując gwałtownym porzucaniem działań przed końcem. To człowiek nietolerancyjny, wkurzają go osoby o innych światopoglądach, na całym świecie tylko on ocenia rzeczy odpowiednio, toteż szybko zniechęca do siebie normalnych ludzi. Bywa osobnikiem pasywnym, traci dzień na bezcelowym gderaniu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pozwalając mu wciąż rozpływać się nad swoimi rozważaniami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 19 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.