Skorpion, 17 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 17 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego energię, nie pozwól aby zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje plany.

zdrowie: to chwila zupełnie niezgorszej kondycj, udaj się w świat zabiegać o swoją przyszłość.

miłość: twój powab kwitnie, twoje tęsknoty właśnie mają szansę się urzeczywistnić.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pan skorpion urodzony w dniu 17 litopada częstokroć bywa chwiejny, często nie starcza mu silnej woli i umie błyskawicznie zrezygnować niedługo przed osiągnięciem finału, częstokroć irytuje swoich kolegów. Jest to jednostka zamknięta, często jest pustelnikiem, potrafi poświęcić cały dzień oryginalnym czynnościom, aczkolwiek odczuwa kłopoty z tworzeniem znajomości z pozostałymi ludźmi. Bywa osobnikiem uczuciowym, wierzy kabale, nie współdziała z kulturą maszyn liczących, więc dzisiejsze życie częstokroć nie podoba się mu. Jest to osoba zdyscyplinowana, umie umiejętnie dysponować swoimi zasobami, przeciwności nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak często nie wystarcza mu pomysłowości koniecznej w niespodziewanych wypadkach. Jest to jednostka wierna, jest niezmiernie serdeczny w stosunku do własnego współmałżonka, lojalność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, ale częstokroć w tej wrodzonej przyjazności umie nie zaspokoić osobistych potrzeb. To osobnik wytrwały, sprawdza się w charakterze uznanego wychowawcy, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kumplem i umie zdobyć biegłość w sprawach wymagających długiego przeszkolenia. To jednostka troskliwa, potrafi poświęcać się za innych ludzi i nie zabiega o prywatny zarobek, zatem niekiedy samemu potrzebuje oparcia pieniężnego.
Bywa jednostką bezwolną, funkcjonuje w apatycznym niezdecydowaniu, aż problem zostanie wyjaśniony poprzez innych, utrzymując go w rozkosznym odrętwieniu. Jest to osoba kompromisowa, ochoczo przyswaja wiedzę o awangardowych i wciągających rzeczach i nie kręci go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, a zatem jest wolontariuszem charytatywnym zabiegającym o równouprawnienie grup dyskryminowanych. To człowiek flegmatyczny, wszelkie plany istnieją dla niego tylko teoretycznie, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby miał na załatwienie dowolnych zadań kompletną wieczność. Jest to jednostka samodzielna, autentycznie kocha się w totalnej autonomii decydowania, toteż niech ci nie zdaje się, że wykona przedstawione mu instrukcje. To osobnik ponury, najsubtelniejszą jego pracę tłamsi nieustanny deficyt śmiałości, prowadząc go często do absolutnie zbędnej przegranej oraz odbierając mu entuzjazm wymagany do dokończenia zaczętych przedsięwzięć. Znamionuje się stanowczością, na ogół żyje bystro i energicznie, umie wyegzekwować zrealizowanie zarządzonych nakazów i nie pozwala się zbić z pantałyku. To osoba pobożna, bardzo pobudzają go trudności innych ludzi i potrafi niezwykle sugestywnie przedstawiać emocjonalne przeżycia innych, dlatego z reguły interesuje się jakąś formą sztuki. To osobnik dalekowzroczny, stroni od lekkomyślnych aktywności, skrupulatnie planuje najbłahsze ruchy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, jednakże metodycznie. Charakteryzuje się ksenofobią, żąda nienagannego wykonywania swoich zarządzeń, na całej całej planecie wyłącznie on pojmuje sprawy adekwatnie, a więc migiem zraża do siebie normalne osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 17 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.