Skorpion, 14 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 14 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan nastroju poniżej normy, będziesz potrzebować wiele samokontroli, by funcjonować możliwie sensownie.

zdrowie: obawiam się, iż dzisiaj twoja wydolność jest całkiem zła, postaraj się wykręcić się od nadmiernej aktywności.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego pragniesz w życiu emocjonalnym, twoje pragnienia właśnie są w stanie się spełnić.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion urodzony w dniu 14 litopada jest to jednostka wrażliwa, nie unika emocjonalnych afektów, nie współpracuje ze sferą maszyn liczących, toteż wszechogarniająca technologia częstokroć jest dla niego autentyczną zgryzotą. Cechuje się szczerością, koledzy są dla niego niezwykle cenni, próbuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, ale często w tej przyrodzonej przyjazności potrafi zapomnieć własne interesy. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, częstokroć nie wystarcza mu konsekwencji i często nie umie dokończyć zaczętych spraw, częstokroć bierze się za różnorodne profesje. Jest to osoba nietowarzyska, jest prywatnym myślicielem odklejonym od codzienności, często potrafi wykazywać niesamowity upór przy renowacji popsutych sprzętów, aczkolwiek ma kłopoty z tworzeniem przyjaźni z innymi ludźmi. Znamionuje się cierpliwością, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim gawędom, radzi sobie w charakterze uznanego mentora i potrafi cierpliwie czekać na stosowną okazję. To osobnik altruistyczny, rozrzutnie obdarowuje przyjaciół w swoim środowisku i nie przejawia chciwości, dlatego może rozczarować w zwarciu z surowym życiem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez bezsensownych zrywów, funkcjonuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak słabo daje sobie radę z dynamicznie zmieniającymi się okolicznościami.
To jednostka dalekowzroczna, stroni od pochopnych działań, sporządza wymyślne harmonogramy oraz nie polega na pomysłach utworzonych w pośpiechu. Jest to osoba zdecydowana, z reguły działa gwałtownie i na wysokich obrotach, chętnie wdraża potężne przewroty i reformy oraz nie zrzeka się ucieleśniania długofalowych koncepcji dla dorywczej i fałszywej wygody. Bywa osobnikiem apatycznym, opóźnia wszelkie rzeczy do chwili, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, pozwalając mu nie podejmować się obowiązków. Jest to jednostka powolna, zdaje się totalnie zdystansowanym, zachowuje się tak, jakby kompletnie nie troszczył się o zakończenie swoich prac. Charakteryzuje się ponurością, najmniejszą jego działalność tłamsi chroniczny niedobór odwagi, skutkując marnowaniem przez niego najrozmaitszych użytecznych szans i potęgując niebezpieczeństwo następnych przegranych. To człowiek nietolerancyjny, lubi instruować osoby w pobliżu, na całej całej planecie jedynie on rozumie sprawy dobrze, zatem częstokroć toczy wojny ze znajomymi. Jest to jednostka niezależna, naprawdę kocha się w absolutnej autonomii wyboru, a zatem zawiedzie cię zakładanie, iż wykona wydane mu zalecenia. Jest to osobnik pobożny, jest uczulony na cudze doznania i problemy i umie niezmiernie malowniczo prezentować psychiczne wrażenia innych, a więc przeważnie trudni się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Znamionuje się tolerancyjnością, ochoczo dokształca się w nowych i wciągających rzeczach i bawi go różnorakość rzeczywistości i wspólników, więc jest wolontariuszem dobroczynnym walczącym o wolność osób marginalizowanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 14 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.