Skorpion, 10 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 10 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać nazbyt dobrego samopoczucia, postaraj się zrobić sobie coś radosnego.

zdrowie: przestrzegam, iż dzisiaj twoja wydajność jest nadzwyczaj niezadowalająca, staraj się unikać zbytecznej harówki.

miłość: skieruj uwagę na swoje relacje, gdyż jest duża szansa, że pojawią się w tej dziedzinie pewne zawirowania.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion, który przyszedł na świat w dniu 10 litopada, jest to człowiek konsekwentny, umie rozsądnie zarządzać swoimi siłami, trudności nie potrafią prędko go zrazić, jednak umie być nadmiernie konwencjonalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Bywa osobnikiem zmiennym, częstokroć nie starcza mu wytrwałości i potrafi raptownie zrezygnować na chwilę przed osiągnięciem finału, często bierze się za przeróżne prace. Jest to jednostka introwertyczna, częstokroć jest pustelnikiem, ochoczo para się dziwacznymi zainteresowaniami, aczkolwiek doświadcza kłopotów z zadzierzganiem kontaktów z pozostałymi osobami. Jest to osobnik szczery, jest niezmiernie ciepły wobec własnego małżonka, jest niezwykle szanowany przez kompanów, jednakże często w tej przyrodzonej grzeczności umie zaniedbać osobiste interesy. To jednostka troskliwa, szczodrobliwie wspomaga przyjaciół w swoim pobliżu i nie ma pojęcia, co to pazerność, zatem niekiedy samemu potrzebuje wsparcia finansowego. Znamionuje się cierpliwością, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym partnerem, konsekwencja w kroczeniu do celu częstokroć pozwala mu osiągnąć sukces i często cieszy go wędkowanie. Bywa osobą empatyczną, pokłada ufność w tarocie, nie lubi kultury naukowej, a więc wszechobecna technika częstokroć jest dla niego prawdziwą zmorą.
Cechuje się posępnością, na wybieranych poprzez niego werdyktach kładzie się cieniem z reguły przekonanie o swoim pechowym losie, popychając go często do porzucania dosyć porządnie rokujących inicjatyw oraz powodując nagłe zniechęcanie się przed osiągnięciem celu. Charakteryzuje się uduchowieniem, umie dostrzegać zjawiska niedostrzegalne dla innych widzów i jego wytwory potrafią bardzo poruszać, toteż zazwyczaj trudni się jakimś typem twórczości. To człowiek rozważny, wystrzega się nieroztropnych działań, rozważa rozmaite plany posunięć oraz nie ufa projektom napisanym w pośpiechu. Jest to osobnik ksenofobiczny, przeciwstawia się każdemu myślącemu inaczej, dowolną rozbieżność opinii uważa za akt wrogości, więc momentalnie zniechęca do siebie normalne osoby. Znamionuje się kompromisowością, umie kumplować z jednostkami o niesłychanie różniących się poglądach i bez problemu uaktualnia istniejące przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi spostrzeżeniami, dlatego próbuje stronić od nawiedzonych radykałów zaaferowanych głoszeniem jedynie słusznych ideologii. Jest to człowiek niezależny, nienawidzi realizowania czyichś zarządzeń, a zatem głupotą jest oczekiwanie, iż będzie poważał twoje pouczenia i ograniczenia. Jest to osobnik flegmatyczny, szachista to przy nim rzeczywiste ucieleśnienie żywiołowości, marudzi z każdym zagadnieniem tak okropnie, jakby przemijanie życia wcale nie dotyczyło jego postaci. Jest to człowiek zdecydowany, świetnie zna swoje potrzeby, nie czuje obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz z radością podchodzi do wszelkich pozytywnych przemian w otoczeniu. Częstokroć bywa bezwolny, odkłada jakiekolwiek rzeczy do czasu, aż druga osoba poweźmie osąd, wyzwalając go od wątpliwości.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 10 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.