Skorpion, 01 listopada ☆ Panowie

Skorpion, 01 listopada ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym sektorze stanów niskich, będzie ci potrzene mnóstwo siły woli, żeby pracować możliwie rozsądnie.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: niewątpliwie wiesz, czego oczekujesz w sferze emocji, zdobądź rzeczy których pożądasz.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion urodzony dnia 1 litopada jest to jednostka wytrwała, spełnia się w roli lubianego opiekuna, umie być wspaniałomyślnym i empatycznym kolegą i potrafi zyskać biegłość w sprawach wymagających długotrwałego treningu. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje determinację i opanowanie, funkcjonuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak umie być przesadnie sztywny w zaskakujących sytuacjach. Bywa człowiekiem zmiennym, częstokroć brakuje mu uporu i trudno jest mu pozostawać przy wybranych zobowiązaniach, często chwyta się najrozmaitszych zawodów. Charakteryzuje się altruizmem, potrafi nadstawiać karku za przyjaciół i nie zabiega o prywatny interes, dlatego jest uznawany za naiwniaka. Bywa osobą wrażliwą, łatwiej ujmuje go przeczucie niźli rozsądek, nie ceni cywilizacji naukowej, zatem współczesna rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu. Znamionuje się introwertyzmem, często jest pustelnikiem, ochoczo poświęca się osobliwym hobby, aczkolwiek pokazany na widoku publicznym traci dużo ze swojego wdzięku. Cechuje się wiernością, umie być autentycznym towarzyszem użytecznym w kłopotach, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, jednakże czasami w swojej uczciwości dochodzi aż do sztuczności.
Jest to osobnik zaradny, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, a zatem rozczaruje cię przewidywanie, iż wykona oznajmione mu zalecenia. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi strofować ludzi w otoczeniu, każdą rozbieżność opinii uznaje za agresję, więc częstokroć toczy potyczki ze znajomymi. To osoba defetystyczna, naturalny pesymizm autentycznie komplikuje mu egzystencję, skutkując trwonieniem jego umiejętności oraz zabierając mu żar wymagany do finalizacji zaczętych działań. Bywa jednostką bierną, przeciąga wszelkie sprawy tak długo, aż ktoś drugi znajdzie rozwiązanie problemu, pomagając mu nadal radować się swoimi rozważaniami. Znamionuje się stanowczością, dobrze pojmuje swoje potrzeby, potrafi wyegzekwować załatwienie zaordynowanych instrukcji i nie daje się zbić z tropu. To człowiek flegmatyczny, zamknięcie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niego nierealne wyzwanie, grzebie się ze wszystkim tak strasznie, jakby dysponował na wykonanie dowolnych zadań kompletną wiecznością. Jest to osobnik tolerancyjny, nie lęka się dziedzin oryginalnych i rozbieżnych od poprzednio przyswojonych i osób różnych i niekonwencjonalnych nie uważa od razu za zagrożenie, a więc nie toleruje u współtowarzyszy tylko niedoboru wyrozumiałości. To jednostka uduchowiona, niezwykle dotykają go trudności innych ludzi i doświadcza ogromnego głodu towarzyskiego manifestowania swoich uczuć, toteż na ogół oddaje się jakiemuś typowi sztuki. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, próbuje nie zachowywać się innstynktownie, kreuje wyrafinowane projekty oraz mknie ku dostatkowi wolno, ale systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 01 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.