Skorpion, 28 października ☆ Panowie

Skorpion, 28 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek jakich wiele, dołóz starań, by go ubarwić, nie pozwól żeby kaprysy gwiazd unicestwiły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś w stosunkowo niezadowalającej formie, pilnuj się oraz nie zabieraj za wielkie przedsięwzięcia.

miłość: buzuje w tobie ogień zmysłowości, wkładem swojej działania, możesz umacniać spełnione relacje.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpion, który urodził się w dniu 28 października, to jednostka wierna, potrafi być autentycznym kompanem lojalnym w problemach, stara się działać właściwie do swoich poglądów, aczkolwiek jego spontaniczna praworządność umie skutkować wybuchami awersji. Częstokroć bywa uczuciowy, ufa kabale, nie ceni typowo rozumowego postępowania, toteż często wolałby przyjść na świat o wieki wcześniej. Bywa zmienny, częstokroć nie starcza mu wytrwałości i ciężko jest mu pozostawać przy wybranych decyzjach, często irytuje swoich współpracowników. To osoba zorganizowana, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, trudności nie umieją szybko go zrazić, jednak słabo znosi dynamicznie przeobrażające się okoliczności. Jest to osobnik wytrwały, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim opowieściom, potrafi urzeczywistnić zadania niezwykle nieciekawe dla innych ludzi i częstokroć cieszy go wędkowanie. To jednostka opiekuńcza, spełnia się w pracy filantropijnej i nie zna zachłanności, dlatego jest poczytywany za głupka. To osoba zamknięta, jego własny duch potrafi być dla niego rozległą i szeroką rzeczywistością, często umie ukazywać niespotykaną cierpliwość przy odnawianiu zepsutych sprzętów, jednakże umieszczony na środku sceny traci mnóstwo ze swojego powabu.
Charakteryzuje się stanowczością, konkretnie i dokładnie uzewnętrznia swoje potrzeby, nie doznaje oporu przed burzeniem istniejącego porządku oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Cechuje się zaradnością, naprawdę kocha się w totalnej niezależności decydowania, więc nonsensem jest uważanie, iż ulegnie komuś bez konfrontacji. To osobnik flegmatyczny, jakiekolwiek projekty istnieją dla niego jedynie na papierze, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby świetnie czuł się przy takim traceniu żywota. Znamionuje się tolerancyjnością, nie denerwują odmienne zainteresowania i bez problemu zmienia dotychczasowe przekonania w kontakcie z najnowszymi doświadczeniami, a więc dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych pomyleńców zaaferowanych wygłaszaniem najsłuszniejszych ideologii. Bywa religijny, jest uczulony na czyjeś doznania i kłopoty i doświadcza potężnego głodu towarzyskiego manifestowania swoich wzruszeń, a zatem kluczowe jest dla niego posiadanie entuzjastów dla własnych dzieł. Częstokroć bywa nietolerancyjny, lubi wychowywać ludzi dookoła, na całej całej planecie tylko on rozumie rzeczy należycie, zatem często zaczyna waśnie ze znajomymi. Bywa bierny, trwoni energię na czczym jęczeniu, aż druga osoba poweźmie werdykt, pomagając mu ciągle radować się swoimi rozważaniami. Jest to jednostka ostrożna, stroni od niefrasobliwych aktywności, cierpliwie ogląda posiadane prognozy i bazy danych oraz mknie ku bogactwu mozolnie, lecz systematycznie. To osobnik defetystyczny, na przedsiębranych przez niego osądach ciąży zwykle mniemanie o swojej kiepskiej passie, powodując trwonienie jego zdolności i owocując gwałtownym zniechęcaniem się przed dotarciem do mety.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 28 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.