Skorpion, 27 października ☆ Panowie

Skorpion, 27 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w dolnym sektorze stanów średnich, potrzebujesz wiele samokontroli, aby pomimi tego działać w miarę do rzeczy.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć przeciętnie, zajmij się jakąś rutynową robotą.

miłość: sądzę, że swoją miłość traktujesz jako coś zbyt opatrzonego, postaraj się zaskoczyć w tej kwestii partnera.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Zodiakalny mężczyzna skorpion urodzony dnia 27 października znamionuje się introwertyzmem, jest miejscowym mędrcem zdystansowanym od codzienności, ochoczo para się tajemniczymi zainteresowaniami, lecz doświadcza trudności z inicjowaniem bliskich stosunków z innymi ludźmi. To osoba wierna, potrafi być prawdziwym kompanem przydatnym w strapieniach, zaangażowanie w związku jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, jednak jego spontaniczna praworządność umie być przyczyną wybuchów antypatii. Jest to osobnik chwiejny, nie potrafi podejmować konsekwentnych decyzji i częstokroć nie umie zakończyć rozgrzebanych zadań, często bierze się za przeróżne zajęcia. To jednostka zorganizowana, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego zakończenia, przeciwności nie umieją prędko go zdeprymować, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości wskazanej w naglących okolicznościach. Jest to człowiek wytrwały, często jest świetnym opiekunem, spełnia się w roli wziętego mentora i wytrwałość w posuwaniu się do celu częstokroć pomaga mu osiągnąć dostatek. Cechuje się altruizmem, bawi go dostarczanie zadowolenia innym ludziom i nie pociągają go władza i hołdy, a więc bywa brany za naiwniaka. Bywa uczuciowy, w większym stopniu oddziałuje na niego intuicja niż myślenie, rachunki i liczby odpychają go, dlatego często wolałby urodzić się o stulecia dawniej.
Charakteryzuje się dalekowzrocznością, stroni od nierozważnych aktywności, bacznie przegląda posiadane ekstrapolacje i bazy danych oraz nie darzy zaufaniem projektów napisanych w pośpiechu. Jest to osoba niezależna, nienawidzi jakichkolwiek restrykcji i reguł, więc zawiedzie cię uważanie, iż wykona przedstawione mu instrukcje. Jest to osobnik tolerancyjny, nie unika dziedzin awangardowych i różniących się od uprzednio opanowanych i nie kręci go przekonywanie kolegów do swoich przekonań, toteż nie znosi u partnerów jedynie niedoboru wielkoduszności. To jednostka ksenofobiczna, domaga się starannego realizowania swoich zarządzeń, jego kumple mają osądzać rzeczywistość dokładnie jak on, zatem częstokroć toczy konfrontacje ze znajomymi. Znamionuje się siłą, świetnie pojmuje swoje pragnienia, entuzjastycznie wciela w życie potężne przemiany i rewolucje oraz z radością reaguje na wszelkie pomyślne reorganizacje w otoczeniu. Bywa człowiekiem religijnym, posiada kreatywną i bardzo otwartą osobowość i odczuwa wielką potrzebę jawnego manifestowania swoich wzruszeń, a zatem fundamentalne jest dla niego posiadanie miłośników dla własnych wytworów. Bywa jednostką bierną, traci czas na bezproduktywnym narzekaniu, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, dopomagając mu nadal cieszyć się swoimi rozważaniami. Cechuje się fatalizmem, na obieranych przez niego osądach ciąży z reguły przeświadczenie o swojej niepomyślnej doli, powodując marnowanie przez niego rozlicznych pożytecznych okazji oraz skutkując zaskakującym zniechęcaniem się przed dotarciem do mety. To osobnik flegmatyczny, sprawia wrażenie totalnie odprężonego, do własnych zleceń zabiera się tak, jakby dysponował na zrealizowanie dowolnych spraw całą wiecznością.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ skorpion, 27 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.