Ryba, 09 marca ☆ Panowie

Ryba, 09 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej przeciętnej, potrzebujesz wiele opanowania, by mimo to funcjonować możliwie rozsądnie.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć przeciętnie, zajmij się jakąś typową pracą.

miłość: prawie na pewno przyszedł nieodpowiedni dzień na zawieranie kolejnych związków, najlepiej wydaje się przebywać w swoim domostwie i oddać się czytaniu.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczny mężczyzna ryby, który przyszedł na świat dnia 9 marca, to jednostka elastyczna, nie gubi minut na daremne biadolenie i umie sprawdzać się w każdych warunkach. Często bywa empatyczny, nie unika uczuciowych ekscytacji, nie poważa czysto rozumnego postępowania, więc jego życie jest gwałtowne i nieobliczalne. Bywa nieśmiały, motocross nie jest sportem sposobnym dla tego człowieka, lubiany przez niego rodzaj aktywności cechuje przezorność, choć stara się mimo to wynajdywać rożne strategie pokonania własnych ograniczeń. Cechuje się lojalnością, kumple są dla niego bardzo ważni, do małżeństw odnosi się niezwykle serio, jednakże częstokroć w tej spontanicznej życzliwości potrafi zaniedbać swoje interesy. Jest to osoba metodyczna, systematycznie podąża do mety, przeciwności nie umieją szybko go zdeprymować, jednak słabo daje sobie radę z błyskawicznie zmieniającymi się sytuacjami. Znamionuje się nietowarzyskością, rewelacyjnie bawi się w pojedynkę, potrafi poświęcić cały wieczór dziwacznym zajęciom, ale doświadcza trudności z tworzeniem kontaktów z pozostałymi ludźmi. Jest to osobnik altruistyczny, jest wręcz przesadnie hojny i nie troszczy się o osobisty zysk, a więc może zawieść w zwarciu z surową rzeczywistością. Jest to człowiek cierpliwy, często bawi go wędkowanie, umie umiejętnie oczekiwać na właściwą chwilę i częstokroć jest idealnym wychowawcą. To osobnik niewierny, łatwo przestaje pamiętać o własnych zobowiązaniach, potrafi zachowywać się dwulicowo, toteż nie jest nadmiernie poważany poprzez swoją grupę. To osoba niezdecydowana, jego przekonania i przeświadczenia często są wewnętrznie sprzeczne i nazbyt wiele razy zmienia ocenę odnośnie celu swojego działania, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nim negocjacje.
Charakteryzuje się spokojem, przypomina średniowiecznego pustelnika, a zatem zostaje nieczuły na zbiorowy rozgardiasz i z reguły mozoli się odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym tempie. Bywa powierzchowny, jest bardzo sprytny, lecz działa częstokroć zbytnio nieroztropnie, zatem często wierzga chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. To człowiek rozważny, usiłuje nie reagować odruchowo, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze manewry oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi wolno, ale konsekwentnie. Częstokroć bywa religijny, niezwykle dotykają go kłopoty innych osób i umie niezmiernie malowniczo portretować mentalne odczucia innych, a więc na ogół oddaje się jakiemuś typowi sztuki. Często bywa posłuszny, częstokroć musi zajmować się realizowaniem pogardzanych przez siebie prac, gdyż często zdecydowanie nie wystarcza mu śmiałości i zderzony z czyjąś presją nie daje rady obronić swoich racji. Cechuje się słownością, absolutnie nie przeciąga spraw do załatwienia, utrzymuje jednostajny, aczkolwiek efektywny rytm działalności, więc pomimo pozornej flegmatyczności przeważnie realizuje swoje pomysły. To osobnik posępny, najbłahszą jego pracę utrudnia ciągły niedostatek odwagi, wyzwalając u niego częstokroć bezwiedne niszczenie własnej roboty oraz skutkując raptownym rezygnowaniem przed zakończeniem. To jednostka pasywna, trwoni czas na bezskutecznym marudzeniu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, zapewniając mu nieprzerwany odpoczynek.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 09 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.