Ryba, 08 marca ☆ Panowie

Ryba, 08 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie wzbija się ponad chmury, idź na całość.

zdrowie: bywały wcześniej zdrowsze dni, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię dołek w relacji z partnerem, najmądzej będzie przebywać w swoim lokum i zająć się medytacjom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, który urodził się dnia 8 marca, jest to jednostka wiarołomna, dbanie o własny zysk jest dla niego podstawowym prawem, potrafi zachowywać się dwulicowo, zatem nie jest nazbyt lubiany przez swój zespół. To osoba niestała, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i trudno jest mu trzymać się podjętych decyzji, dlatego bardzo marnie spełnia się jako rodzic lub pedagog. Cechuje się cierpliwością, nieustępliwość w kroczeniu do finału częstokroć dopomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt, sprawdza się w charakterze wziętego nauczyciela i często jest świetnym przewodnikiem. Jest to człowiek opiekuńczy, ekscytuje go przynoszenie szczęścia innym ludziom i nie zna skąpstwa, a zatem częstokroć dokucza mu niedobór prostej, powszedniej racjonalności. To osobnik zdyscyplinowany, mozoli się bez bezsensownych zrywów, potrafi się odpowiednio motywować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Częstokroć bywa empatyczny, rozstrzygnięć kłopotów wygląda w czarach i w proroctwach, obliczenia i cyfry odpychają go, więc często wolałby przyjść na świat o setki lat wcześniej. Jest to jednostka introwertyczna, jest lokalnym mędrcem odklejonym od codzienności, chętnie oddaje się ekscentrycznym hobby, lecz miewa problemy z nawiązywaniem przyjacielskich stosunków z normalnymi osobami. To człowiek szczery, jest poważanym i rzetelnym podkomendnym, próbuje działać stosownie do swoich poglądów, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość umie skutkować erupcjami niechęci. To jednostka elastyczna, adaptuje się energicznie i efektywnie, potrafi dostroić się do zmieniających się warunków i nie marnuje godzin na daremne zrzędzenie. Częstokroć bywa trwożliwy, nie lubi przebywania w mroku, wybrany przez niego rodzaj aktywności znamionuje dalekowzroczność, pomimo tego że często jednakże usiłuje zwalczać te cechy swojego usposobienia.
Częstokroć bywa uduchowiony, umie widzieć sprawy nieuchwytne dla pozostałych obserwatorów i w lapidarnej wypowiedzi potrafi zawrzeć bezmiar wzruszeń, a więc przeważnie uprawia jakiś typ działalności artystycznej. Jest to osobnik pesymistyczny, na podejmowanych poprzez niego osądach ciąży z reguły mniemanie o swoim fatalnym losie, prowadząc go często do absolutnie zbędnej klęski oraz owocując zaskakującym zniechęcaniem się przed końcem. Bywa osobą bezwolną, traci żywot na bezpłodnym stękaniu, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, pomagając mu nie podejmować się obowiązków. To jednostka sumienna, swoje obowiązki postrzega poważnie, jego koncepcje nie mają wad, toteż pomimo fałszywej powolności zwykle realizuje swoje plany. To osoba ostrożna, unika nierozważnych działań, cierpliwie bada dostępne predykcje i statystyki oraz nie darzy zaufaniem projektów sporządzonych na kolanie. Znamionuje się zrównoważeniem, jest to naturalny urzędnik, zatem umie właściwie uhonorować wystudiowane wirtuozostwo i drażni go współdziałanie z ludźmi energicznymi. Charakteryzuje się pobieżnością, jest niezwykle rozgarnięty, ale jego oceny częstokroć bywają niespecjalnie dalekowzroczne, dlatego nie umie uporać się z analizowaniem bardziej wymyślnych kwestii. Bywa osobnikiem posłusznym, zazwyczaj wypatruje mistrza i zwierzchnika, gdyż boi się uczestniczyć w konfliktach z innymi i bez problemu pozwala się kierować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 08 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.