Ryba, 07 marca ☆ Panowie

Ryba, 07 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć specjalnie dobrego stanu psychicznego, pilnuj się żeby nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych ludzi.

zdrowie: energia wręcz rozsadza cię, wyzyskaj tę okoliczność najskuteczniej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: najpewniej przyszedł kiepski moment na zawieranie nowych znajomości, najmądzej będzie przebywać w domu i zająć się ćwiczeniom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, który urodził się dnia 7 marca, jest to osobnik troskliwy, bawi go zapewnianie radości przyjaciołom i nie zaprzątają go rozgłos i hołdy, zatem niejednokrotnie ma kłopoty finansowe. Cechuje się konsekwencją, umie doprowadzić swoje zamierzenia do pomyślnego finału, pracuje w sposób rozumny i przemyślany, jednak częstokroć nie wystarcza mu inicjatywy wskazanej w naglących okolicznościach. Bywa strachliwy, przeczekanie nawałnicy na zewnątrz to dla niego autentycznie traumatyczne przeżycie, wybrany przez niego rodzaj aktywności charakteryzuje przezorność, choć często nadrabia to planowaniem i rozwagą. Częstokroć bywa wrażliwy, nie boi się poetyckich afektów, tabelki i kalkulacje nie pociągają go, toteż często wolałby przyjść na świat o wieki dawniej. Jest to człowiek nietowarzyski, jego prywatny umysł potrafi być dla niego obszernym i rozległym środowiskiem, częstokroć umie okazywać nieziemski upór przy renowacji niesprawnych mechanizmów, aczkolwiek odczuwa problemy z budowaniem przyjaźni z normalnymi osobami. To jednostka lojalna, potrafi być autentycznym towarzyszem przydatnym w zgryzotach, lojalność w związku jest dla niego sprawą bezdyskusyjną, ale chwilami w swojej ofiarności sięga aż do bufonady. Znamionuje się cierpliwością, często jest idealnym mentorem, determinacja w zmierzaniu do celu częstokroć pozwala mu uzyskać sukces i w liceum często osiąga dobre oceny. Jest to człowiek nielojalny, dbanie o osobistą korzyść jest dla niego kluczową wytyczną, jako urzędas okazuje się skorumpowany, a więc koledzy życzą sobie stronić od angażowania się z niego w umowy. Bywa chwiejny, nie umie obstawać przy zorganizowanych decyzjach i ciężko jest mu pozostawać przy obranych zobowiązaniach, częstokroć złości swoich wspólników. To osobnik wszechstronny, zdaje się posiadać gotowe rozwiązanie na każdą hipotetyczną trudność i niezwykle trudno go czymś zaszokować.
Bywa osobą pobieżną, nie odstraszają go zabieganie i nieporządek, jednakże zachowuje się często przesadnie nieostrożnie, dlatego nie radzi sobie z rozważaniem bardziej rozbudowanych koncepcji. Charakteryzuje się ostrożnością, próbuje nie odpowiadać odruchowo, drobiazgowo komponuje wszelkie akcje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów sporządzonych w pośpiechu. Lubi zachowywać się pasywnie, na ogół chce wyczekiwać, aż ktoś inny znajdzie rozwiązanie problemu, dopomagając mu nie martwić się niczym. To jednostka zrównoważona, działa niespiesznie i z namysłem, więc niezmiernie nienawidzi być nadzorowany i potrafi zapanować nad sobą w nerwowych sytuacjach. Częstokroć bywa ustępliwy, często musi parać się realizacją pogardzanych przez siebie działań, gdyż pozostałych ludzi częstokroć bierze za wyrocznie i zderzony z czyimś przymusem nie daje rady zachować się asertywnie. Cechuje się defetyzmem, najbłahszą jego działalność krępuje permanentny deficyt asertywności, wyzwalając u niego często bezwiedne partolenie własnej roboty oraz powiększając groźbę kolejnych fiask. Znamionuje się rzetelnością, to chodzący ideał przodownika pracy, jego projekty nie zawierają defektów, a zatem w długofalowej perspektywie zwykle prześciga narwanych wodzirejów. Cechuje się pobożnością, jest wyczulony na cudze emocje i kłopoty i jego dzieła umieją bardzo wzruszać, a więc częstokroć jest nauczycielem duchowym dla innych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 07 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.