Ryba, 06 marca ☆ Panowie

Ryba, 06 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt korzystnego nastroju, wystrzegaj się żeby nie atakować ludzi w swoim otoczeniu.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do ukochanej osoby, ponieważ możliwe, iż ujawnią się tutaj niespodziewane trudności.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalny mężczyzna ryby, który przyszedł na świat dnia 6 marca, znamionuje się altruizmem, ekscytuje go sprawianie zadowolenia kolegom i nie przejawia małoduszności, więc niekiedy miewa komplikacje ekonomiczne. To osobnik wszechstronny, konfuzja to u niego uczucie autentycznie niezwykłe i potrafi przystosować się do zmieniających się okoliczności. Jest to osoba zorganizowana, umie dowieść swoje plany do szczęśliwego zwieńczenia, przeszkody nie potrafią prędko go zrazić, jednak niejednokrotnie nadto upiera się przy uprzednio wymyślonych koncepcjach. To jednostka wytrwała, często jest cudownym wychowawcą, umie urzeczywistnić zadania niezmiernie odpychające dla pozostałych ludzi i w liceum częstokroć zdobywa dobre lokaty. Często bywa niestały, nie potrafi wybrać jednego punktu widzenia i trudno jest mu trzymać się podjętych zobowiązań, dlatego bardzo ciężko wszczyna się z nim dyskusje. Bywa empatyczny, nie lęka się lirycznych afektów, obliczenia i tabelki nie pociągają go, zatem przed laptopem częstokroć czuje się niby pingwin na pustyni. Często bywa niewierny, łatwo zapomina o własnych przyrzeczeniach, jako urzędnik daje się poznać jako przekupny, a więc nie jest nazbyt ceniony przez swoją ekipę. Jest to osoba szczera, jest porządnym i odpowiedzialnym pracownikiem, do małżeństw odnosi się niezwykle serio, lecz częstokroć w tej przyrodzonej grzeczności umie nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. To jednostka zamknięta, jest regionalnym myślicielem zdystansowanym od życia, potrafi poświęcić całą dobę oryginalnym działaniom, jednakże doświadcza problemów z tworzeniem przyjaźni z normalnymi ludźmi. To jednostka strachliwa, heroiczne dokonania pragnie oddać innym osobom, bywa bojaźliwy w otoczeniu nieznajomych ludzi, pomimo tego że często jednakże usiłuje przeciwstawiać się tym własnościom swojego usposobienia.
Bywa uduchowiony, niezmiernie dotykają go trudności innych osób i jego dzieła umieją bardzo poruszać, a zatem częstokroć jest mentorem mentalnym dla innych. To jednostka fatalistyczna, najmniejszą jego pracę hamuje konsekwentny niedostatek pewności siebie, doprowadzając go często do kompletnie nieuzasadnionego niepowodzenia oraz powodując zaskakujące zniechęcanie się przed końcem. Jest to człowiek opanowany, wykonuje pracę powoli i z rozwagą, toteż potrafi odpowiednio uhonorować ekstrawagancką wirtuozerię i na ogół mozoli się rzetelnie, aczkolwiek we własnym tempie. Jest to osobnik posłuszny, lubi oddawać się kojącym, niezwiązanym z obowiązkiem zajęciom, bo lęka się wdawać się w konflikty z innymi i bez problemów pozwala się kierować. Charakteryzuje się przezornością, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze akcje oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi wolno, ale metodycznie. Bywa nieuważny, jest ustawicznie czymś zajęty, lecz wybór zazwyczaj prześciga u niego rozważenie rzeczy, więc nie realizuje przeważnie doniosłych reform i badań. To człowiek rzetelny, swoje powinności odbiera poważnie, zachowuje monotonny, ale skuteczny rytm działalności, a więc mimo fałszywej ociężałości z reguły wciela w życie swoje pomysły. Częstokroć bywa bierny, odkłada jakiekolwiek sprawy tak długo, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pomagając mu dalej cieszyć się swoimi rozważaniami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 06 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.