Ryba, 05 marca ☆ Panowie

Ryba, 05 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój jest raczej marny, postaraj się sprawić sobie coś radosnego.

zdrowie: zdarzały ci się dawniej bardziej energiczne dni, weź się do jakieś przeciętnie wymagającej roboty.

miłość: przedstawiasz sobą inkarnację namiętności, jeśli przynajmniej zarzyczysz sobie, jesteś w stanie tworzyć spełnione związki.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Pan ryby urodzony dnia 5 marca to osobnik zorganizowany, umie mądrze zawiadywać swoimi siłami, trudności nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Charakteryzuje się lojalnością, umie być doskonałym przyjacielem dostępnym w zmartwieniach, jest niezwykle lubiany przez współtowarzyszy, aczkolwiek momentami w swojej szczerości dociera aż do sztuczności. Cechuje się troskliwością, fascynuje go zapewnianie zadowolenia innym ludziom i jest wiecznym idealistą, a więc bywa brany za głuptaka. Bywa osobą wiarołomną, wybiera strony zależnie od pogody, potrafi zachowywać się obłudnie, toteż nie jest nadto ceniony poprzez własne otoczenie. Jest to jednostka uczuciowa, darzy zaufaniem magię, nie docenia czysto racjonalnego podejścia, dlatego dzisiejsze życie częstokroć nie odpowiada mu. Znamionuje się cierpliwością, umie uzyskać biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego treningu, często cieszy go wędkowanie i częstokroć jest wyśmienitym opiekunem. Bywa osobnikiem trwożliwym, spędzenie nawałnicy pod gołym niebem to dla niego naprawdę niemiła przygoda, jest lękliwy w towarzystwie obcych ludzi, choć często mimo to podejmuje próby, by walczyć z tymi atrybutami swojego usposobienia. To osoba wszechstronna, potrafi współpracować nieomalże z każdą jednostką, niezmiernie trudno go czymś zaskoczyć i wydaje się dysponować gotową strategią na dowolną prawdopodobną przeciwność. Cechuje się introwertyzmem, dobrze bawi się w odosobnieniu, chętnie zajmuje się hermetycznymi zamiłowaniami, ale pokazany na scenie traci mnóstwo ze swojego uroku. Częstokroć bywa chwiejny, jego stanowiska i oceny często są niespójne i częstokroć nie umie dokończyć rozpoczętych spraw, często irytuje swoich kolegów.
To osobnik rzetelny, jest bardzo zawzięty i zdyscyplinowany, utrzymuje jednolity, jednakże efektywny rytm pracy, zatem należy doszkalać się od niego racjonalizmu oraz sprawności. To człowiek spokojny, nie nudzi go pracowite wykonywanie nieurozmaiconych zleceń, a zatem potrafi właściwie uhonorować elitarny artyzm i z reguły mozoli się sumiennie, lecz we własnym tempie. Częstokroć bywa pobieżny, jest niezmiernie rozgarnięty, jednak jego bezzwłoczne działania często niestety dają się poznać jako błędne, więc częstokroć sam nie pojmuje zupełnie swoich ruchów. Jest to jednostka ponura, na podejmowanych przez niego werdyktach kładzie się cieniem zwykle mniemanie o swojej marnej passie, powodując trwonienie jego potencjału oraz potęgując ryzyko kolejnych przegranych. Bywa uległy, często musi parać się realizowaniem lekceważonych przez siebie czynności, gdyż częstokroć zauważalnie nie wystarcza mu odwagi i skonfrontowany z czyjąś presją nie daje rady dopiąć swego. Jest to człowiek uduchowiony, na ogół jest istotnie wrażliwszy niż ogół ludności i odczuwa duży głód społecznego uzewnętrzniania swoich emocji, toteż istotne jest dla niego istnienie miłośników dla własnych dzieł. Znamionuje się biernością, przeważnie ma ochotę wyczekiwać, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, pomagając mu nie podejmować się obowiązków. To osoba rozważna, dokłada starań, by nie reagować intuicyjnie, uważnie ogląda istniejące zapisy i antycypacje oraz nie polega na pomysłach wykonanych na kolanie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 05 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.