Ryba, 20 marca ☆ Panowie

Ryba, 20 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi dobre podejście do życia, chwytaj życie za rogi, nie wiesz przecież, kiedy pojawi się powtórnie porównywalny dzionek.

zdrowie: obawiam się, iż twoja witalność jest niezwykle fatalna, staraj się unikać niepotrzebnej pracy.

miłość: zapewne nadchodzi niewskazany moment na zawieranie nieznanych relacji, najmądzej będzie siedzieć w mieszkaniu i poświęcić się porządkom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczny mężczyzna ryby urodzony dnia 20 marca częstokroć bywa wiarołomny, to posiadający duże aspiracje samorządowiec przejawiający jednakowoż tendencję do egoizmu, jako biurokrata daje się poznać jako przekupny, a zatem nie jest przesadnie lubiany poprzez swoje towarzystwo. Jest to człowiek elastyczny, umie spełniać się w dowolnych warunkach i zdziwienie to u niego samopoczucie autentycznie niezwykłe. To jednostka zamknięta, wspaniale czuje się w odosobnieniu, ochoczo zajmuje się unikatowymi zainteresowaniami, jednak doznaje problemów z nawiązywaniem znajomości z normalnymi osobami. Bywa emocjonalny, rozwiązań kłopotów wypatruje w urokach i w horoskopach, nie współpracuje z cywilizacją komputerów, toteż często wolałby przyjść na świat o setki lat wcześniej. Częstokroć bywa bojaźliwy, przeczekanie deszczu poza domem to dla niego naprawdę niemiłe doznanie, jest strachliwy w obecności innych ludzi, choć często potrafi wyśmienicie realizować się w zagadnieniach nienarzucających konieczności nadmiernego kozaczenia. Znamionuje się metodycznością, ukazuje determinację i dyscyplinę, umie się należycie mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie sztywny w zaskakujących sytuacjach. To osobnik niezdecydowany, jego przeświadczenia i stanowiska częstokroć są ambiwalentne i ciężko jest mu trzymać się wybranych zobowiązań, często podejmuje się różnych profesji. Cechuje się troskliwością, zatraca się w działalności filantropijnej i nie interesują go wpływy i władza, zatem niekiedy miewa komplikacje ekonomiczne. Jest to człowiek lojalny, jest porządnym i odpowiedzialnym pracownikiem, do małżeństw podchodzi niezmiernie poważnie, lecz częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie umie zapomnieć własne interesy. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi nabyć sprawność w dziedzinach wymagających długiego przeszkolenia, umie z uwagą słuchać czyichś gawęd i w dawnych stuleciach potrafiłby być zakonnikiem kaligrafującym zdobionych zwojach.
Jest to osoba przewidująca, unika nierozważnych działań, sporządza skomplikowane projekty oraz nie ufa pomysłom napisanym na kolanie. Uwielbia zachowywać się pasywnie, na ogół chce oczekiwać, aż sprawa zostanie wyjaśniona przez innych, pomagając mu nie martwić się niczym. To osobnik słowny, jest niezwykle nieustępliwy i zorganizowany, utrzymuje równy, jednakże efektywny rytm aktywności, a więc w długofalowym kontekście zazwyczaj przegania gwałtownych przodowników. Znamionuje się powierzchownością, umie po części znać się na każdym zagadnieniu, ale zachowuje się często zbyt beztrosko, dlatego częstokroć sam nie rozumie zupełnie swoich posunięć. Jest to jednostka religijna, jest wyczulony na cudze odczucia i trudności i jego prace potrafią bardzo wzruszać, więc często bywa nauczycielem mentalnym dla innych. Jest to osoba zrównoważona, jest to urodzony urzędnik, toteż lubi niespieszne, spokojne zajęcia i umie zachować samokontrolę w niespokojnych okolicznościach. To osobnik posępny, zawsze gnębi go rozterka odnośnie poprawności realizowanych ruchów, skutkując trwonieniem jego talentu oraz owocując raptownym porzucaniem działań przed końcem. Częstokroć bywa posłuszny, indywidualne podejmowanie wyborów może być dla niego niezwykle frustrujące, bowiem często zasadniczo nie starcza mu śmiałości i bez problemu pozwala się prowadzić.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 20 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.