Ryba, 02 marca ☆ Panowie

Ryba, 02 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać nadzwyczajne nastawienie, idź na całość.

zdrowie: ostrzegam, że dziś twoja wydajność jest nadzwyczaj kiepska, postaraj się stronić od niepotrzebnej działalności.

miłość: płonie w tobie płonień namiętności, o ile chociaż zarzyczysz sobie, potrafisz dostać wszystko.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalny pan ryby urodzony w dniu 2 marca cechuje się elastycznością, potrafi współdziałać prawie z każdą jednostką, niezmiernie ciężko go czymś poruszyć i rewelacyjnie sprawdza się nawet w okolicznościach silnego stresu. Bywa człowiekiem nieśmiałym, nie znosi siedzenia w mroku, ulubiony przez niego charakter aktywności znamionuje ostrożność, choć próbuje zachowywać się umiejętnie i rzetelnie. To osoba wiarołomna, szybko przestaje pamiętać o własnych zobowiązaniach, jako urzędnik okazuje się sprzedajny, więc nie jest nazbyt chwalony poprzez swoje otoczenie. To osobnik lojalny, jest bardzo opiekuńczy w stosunku do własnej drugiej połowy, jest niezwykle szanowany przez kompanów, ale częstokroć w tej immanentnej grzeczności umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie gospodarować swoimi zasobami, pracuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak momentami nadmiernie przywiązuje się do przedtem wymyślonych pomysłów. To człowiek wytrwały, umie cierpliwie wysłuchiwać cudzych historii, konsekwencja w posuwaniu się do finału często dopomaga mu uzyskać sukces i w zamierzchłych czasach potrafiłby być kopistą notującym starożytnych zwojach. Znamionuje się troskliwością, umie ponosić ofiary za kolegów i nie zajmuje się indywidualnym zyskiem, dlatego jest uznawany za jelenia. To osoba zamknięta, jego prywatny duch potrafi być dla niego wielkim i szerokim środowiskiem, umie poświęcić cały wieczór niezwykłym działaniom, lecz wystawiony na środku sceny traci dużo ze swojego czaru. Częstokroć bywa emocjonalny, ufa cudotwórstwu, nie ceni cywilizacji matematycznej, zatem współczesne życie często nie podoba się mu. Jest to jednostka niezdecydowana, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i umie gwałtownie zniechęcić się tuż przed zdobyciem celu, częstokroć podejmuje się rozlicznych zawodów.
Często bywa bezwolny, opóźnia jakiekolwiek sprawy do czasu, aż inny człowiek poweźmie osąd, pozwalając mu nie podejmować się obowiązków. To osoba ustępliwa, częstokroć musi poświęcać się realizowaniu nielubianych przez siebie zajęć, bowiem lęka się wdawać się w utarczki z innymi i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich poglądów. To osobnik rzetelny, zadanie jest dla niego rzeczą niepodważalną, jego koncepcje nie mają defektów, a zatem w długookresowym podejściu na ogół wyprzedza porywczych czempionów. Bywa jednostką powierzchowną, umie migiem przemyśleć rozległą liczbę informacji, aczkolwiek decyzja zazwyczaj prześciga u niego rozważenie kwestii, a więc często szarpie się chaotycznie i bez przyjętego kierunku. To człowiek spokojny, działa niespiesznie oraz rozważnie, toteż potrafi docenić kunsztowny kunszt i umie zachować samokontrolę w niespokojnych sytuacjach. Częstokroć bywa religijny, potrafi widzieć zjawiska nieuchwytne dla pozostałych widzów i jego prace umieją niezmiernie wzruszać, dlatego fundamentalne jest dla niego wyszukanie entuzjastów dla własnych dzieł. To osobnik pesymistyczny, przyrodzony pesymizm autentycznie gmatwa mu egzystencję, sprowadzając go często do absolutnie nieuzasadnionego fiaska oraz owocując niespodziewanym rezygnowaniem przed końcem. Charakteryzuje się przezornością, unika nieroztropnych aktywności, bacznie bada posiadane antycypacje i zbiory danych oraz nie darzy zaufaniem projektów napisanych byle jak.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 02 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.