Ryba, 19 marca ☆ Panowie

Ryba, 19 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie do bani, potrzebujesz wiele hartu ducha, by nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbytecznym narzekaniu.

zdrowie: stanowisz dzisiejszego dnia wulkan energii, wykorzystaj to najdoskonalej, jak tylko potrafisz.

miłość: nakieruj uwagę na swoje relacje, bo możliwe, iż objawią się w tej kwestii nagłe zawirowania.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczny mężczyzna ryby urodzony dnia 19 marca to osobnik wszechstronny, potrafi dostosować się do płynnych okoliczności i w razie potrzeby umie skonstruować samochód z papieru i powroza. Znamionuje się szczerością, kumple są dla niego niezmiernie ważni, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, ale częstokroć w tym spontanicznym koleżeństwie potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. To jednostka nietowarzyska, często bywa pustelnikiem, częstokroć umie ukazywać nieziemską cierpliwość przy naprawie niesprawnych sprzętów, jednakże ma problemy z inicjowaniem przyjaźni z pozostałymi ludźmi. Bywa niestały, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i często nie umie dokończyć rozpoczętych zadań, częstokroć bierze się za rozliczne zajęcia. Jest to osoba troskliwa, hojnie wspomaga przyjaciół we własnym pobliżu i nie pociągają go pieniądze i sława, toteż niekiedy osobiście potrzebuje wsparcia ekonomicznego. Bywa osobnikiem wrażliwym, w większym stopniu oddziałuje na niego serce niż rozsądek, nie przepada za światem technologicznym, więc przed pecetem często reaguje niby małpa na drucie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie dąży do mety, kłopoty nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak umie być przesadnie oficjalny w nieznanych sytuacjach. Jest to człowiek cierpliwy, sprawdza się w roli lubianego opiekuna, częstokroć jest kapitalnym nauczycielem i potrafi wykonać sprawy bardzo nieciekawe dla innych osób. Bywa jednostką bojaźliwą, przesiedzenie nawałnicy poza domem to dla niego autentycznie ciężkie przeżycie, wybrany przez niego sposób aktywności charakteryzuje rozwaga, pomimo tego że stara się działać racjonalnie i sumiennie. Jest to osobnik niewierny, troszczenie się o swój interes jest dla niego przewodnim prawem, umie zachowywać się nieuczciwie, dlatego lepiej obeznani ludzie usiłują wystrzegać się z nim ściślejszych więzi.
Jest to osoba sumienna, jest niezwykle wytrwały i metodyczny, utrzymuje monotonny, aczkolwiek wydajny rytm pracy, zatem mimo iluzorycznej ociężałości przeważnie realizuje swoje pomysły. Charakteryzuje się apatią, funkcjonuje w biernej rozterce, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, pomagając mu cały czas bawić się swoimi myślami. Cechuje się fatalizmem, zawsze zaprząta go wątpliwość odnośnie słuszności przeprowadzanych posunięć, prowokując u niego często nieuświadomione partolenie własnego działania oraz odbierając mu dynamizm wymagany do skończenia zaczętych przedsięwzięć. To osobnik ostrożny, stroni od nieroztropnych aktywności, kreuje przemyślane harmonogramy i prze ku sukcesowi mozolnie, lecz metodycznie. Jest to człowiek uległy, samodzielne decydowanie może być dla niego niezmiernie frustrujące, bowiem częstokroć zauważalnie brakuje mu wiary w sukces i nazbyt lekko ustępuje czyimś presjom. To jednostka zrównoważona, powoli odprawia ukochane rytuały, a więc odczuwa pociąg do opieszałych, relaksujących zawodów i potrafi nie stracić głowy w stresujących okolicznościach. Często bywa religijny, na ogół jest zdecydowanie bardziej uczuciowy niż gros ludności i umie bardzo plastycznie oddawać emocjonalne doświadczenia innych, a zatem częstokroć jest guru duchowym dla innych. Bywa osobnikiem pobieżnym, jest nieprzerwanie czymś pochłonięty, ale jego natychmiastowe decyzje często niestety dają się poznać jako złe, toteż częstokroć sam nie ogarnia zupełnie swoich ruchów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 19 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.