Ryba, 17 marca ☆ Panowie

Ryba, 17 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć genialne podejście do życia, ruszaj opanować swoje otoczenie.

zdrowie: twoja sprawność jest dosyć niezadowalająca, dbaj o siebie oraz nie zabieraj za skomplikowane projekty.

miłość: niewątpliwie rozumiersz, czego potrzebujesz w świecie uczuć, twoje oczekiwania obecnie mają szansę się urzeczywistnić.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalny mężczyzna ryby urodzony w dniu 17 marca charakteryzuje się szczerością, umie być doskonałym kolegą lojalnym w trudnościach, jest niezmiernie ceniony przez współpracowników, jednakże częstokroć w tej wrodzonej kurtuazji potrafi zaniedbać własne interesy. Jest to jednostka wytrwała, umie być wyrozumiałym i wrażliwym przyjacielem, w ogólniau często osiąga pierwszorzędne lokaty i determinacja dopomaga mu dostrzec powiązania niezauważalne dla normalnych ludzi. Bywa lękliwy, spędzenie nawałnicy na dworze to dla niego naprawdę stresujące doświadczenie, jest strachliwy w towarzystwie innych osób, chociaż częstokroć wyrównuje to rozsądkiem i planowaniem. Często bywa niezdecydowany, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i umie uaktualniać kluczowe założenia codziennie, częstokroć podejmuje się rozmaitych prac. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie prze do celu, potrafi się dobrze inspirować, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Bywa osobnikiem emocjonalnym, w większym stopniu wpływa na niego przeczucie niż inteligencja, kalkulacje i tabelki odrzucają go, dlatego powszechne uprzemysłowienie częstokroć jest dla niego autentyczną zmorą. Cechuje się elastycznością, zdumienie to u niego emocja autentycznie osobliwa i adaptuje się prędko i sprawnie. Często bywa nielojalny, szybko przestaje pamiętać o swoich obietnicach, umie działać dwulicowo, a więc towarzysze życzą sobie unikać wchodzenia z niego w układy. Jest to osoba zamknięta, jego prywatna dusza potrafi być dla niego gigantycznym i ogromnym światem, częstokroć umie wykazywać niesamowity upór przy remoncie podniszczonych urządzeń, ale odczuwa kłopoty z budowaniem przyjaźni z pozostałymi ludźmi. Znamionuje się altruizmem, potrafi nadstawiać karku za innych ludzi i bardziej ceni koleżeństwo aniżeli zamożność, zatem jest uznawany za głuptasa.
Jest to jednostka rzetelna, to chodzący przykład pioniera, pracuje wedle dokładnie sprokurowanego projektu, a zatem w długiej perspektywie na ogół przewyższa gwałtownych czempionów. Jest to osobnik posępny, przyrodzony pesymizm naprawdę gmatwa mu egzystencję, prowadząc go często do kompletnie bezsensownego fiaska oraz odbierając mu animusz wymagany do zakończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Jest to osoba uległa, przeważnie szuka guru i zwierzchnika, bowiem pozostałych ludzi częstokroć bierze za znawców i skonfrontowany z czyimś przymusem nie daje rady dopiąć swego. Charakteryzuje się powierzchownością, umie po kawałku posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, lecz jego oceny często bywają niespecjalnie przewidujące, więc częstokroć ciska się chaotycznie i bez wyznaczonego kursu. Jest to jednostka opanowana, nie nudzi go gorliwa realizacja powtarzalnych zleceń, toteż całe życie z największą przyjemnością przepędza na samotnych medytacjach i z reguły mozoli się odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym rytmie. Bywa osobnikiem biernym, trwoni chwilę na nieproduktywnym jęczeniu, aż sprawa zostanie załatwiona poprzez innych, przynosząc mu pełną beztroskę. Cechuje się rozwagą, to ostrożny i śmiały zarządca, buduje roztropne harmonogramy oraz nie wierzy koncepcjom stworzonym na kolanie. To osoba uduchowiona, potrafi dostrzegać zjawiska niewidoczne dla pozostałych gapiów i jego wytwory umieją niezwykle wzruszać, dlatego najistotniejsza jest dla niego obecność entuzjastów dla swoich dzieł.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 17 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.