Ryba, 16 marca ☆ Panowie

Ryba, 16 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezły humor, używaj życia, nie wiesz przecież, kiedy przydarzy się następny równie dobry czas.

zdrowie: uprzedzam, iż dzisiejszego dnia twoja wydajność jest niezmiernie licha, to nieodpowiedni czas do dużego wysiłku.

miłość: goreje w tobie ogień miłości, wkładem swojej woli, potrafisz konstruować satysfakcjonujące relacje.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzony dnia 16 marca lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje zamierzenia do szczęśliwego zwieńczenia, umie się prawidłowo inspirować, jednak potrafi być zbyt formalny w nieznanych okolicznościach. Często bywa uczuciowy, łatwiej oddziałuje na niego czucie niż rozsądek, nie wierzy rachunkowej technice rozwiązywania trudności, a więc częstokroć wolałby przyjść na świat o setki lat wcześniej. To osoba wytrwała, umie urzeczywistnić sprawy niezmiernie odpychające dla normalnych ludzi, spełnia się w zawodzie uznanego nauczyciela i umie cierpliwie przysłuchiwać się czyimś historiom. To osobnik nietowarzyski, ubóstwia przebywać, w swoich osobistych myślach, często potrafi okazywać ogromną cierpliwość przy naprawianiu sfatygowanych aparatów, jednakże ma kłopoty z budowaniem przyjaźni z innymi osobami. Znamionuje się wszechstronnością, jeśli trzeba, umie wykonać łódź podwodną z papieru i żyłki i niezwykle trudno go czymś zdziwić. Jest to jednostka niestała, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi zobowiązaniami i ciężko jest mu obstawać przy obranych decyzjach, więc bardzo źle radzi sobie jako opiekun lub mentor. Jest to człowiek lękliwy, sport ekstremalny nie jest rekreacją stosowną dla tej osoby, niespecjalnie darzy zaufaniem słabo poznanych ludzi, mimo że usiłuje zachowywać się rozsądnie i sumiennie. Cechuje się wiernością, kompani są dla niego niezmiernie istotni, do małżeństw odnosi się niezwykle na serio, ale momentami w swojej lojalności dosięga aż do pompatyczności. Częstokroć bywa nielojalny, szybko zapomina o własnych zobowiązaniach, umie działać obłudnie, dlatego często jest rozeźlony na niesprawiedliwy los. Charakteryzuje się opiekuńczością, szczodrobliwie wspiera kolegów w swojej okolicy i nie ma pojęcia, co to małoduszność, a zatem niekiedy samemu wymaga pomocy pieniężnej.
Cechuje się powierzchownością, nie odstręczają go chaos i tempo, aczkolwiek zachowuje się częstokroć przesadnie nieroztropnie, zatem często szarpie się chaotycznie i bez wybranego kierunku. Bywa jednostką religijną, zwykle jest dużo bardziej emocjonalny niż ogół ludzkości i jego wytwory potrafią bardzo pobudzać, toteż przeważnie trudni się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Jest to osoba opanowana, leniwie wykonuje ukochane obrzędy, dlatego odczuwa pociąg do niespiesznych, kojących zajęć i zazwyczaj wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. Znamionuje się przezornością, stroni od nieostrożnych działań, drobiazgowo komponuje najdrobniejsze akcje oraz nie ufa pomysłom napisanym na kolanie. Bywa uległy, pragnie oddawać się wyciszającym, niezwiązanym z zaangażowaniem czynnościom, ponieważ pozostałe jednostki częstokroć bierze za opiniodawców i zanadto swobodnie ulega cudzym naciskom. Jest to osobnik defetystyczny, zawsze gnębi go wątpliwość odnośnie słuszności przeprowadzanych posunięć, wyzwalając u niego często bezwiedne niszczenie swojej roboty oraz odbierając mu energię niezbędną do zakończenia zaczętych inicjatyw. To człowiek rzetelny, to chodzący przykład pioniera, funkcjonuje według dokładnie przygotowanego projektu, więc w długookresowym kontekście z reguły wyprzedza popędliwych aktywistów. Bywa pasywny, marnuje żywot na bezowocnym psioczeniu, aż sytuacja zostanie rozwiązana przez innych, oswobadzając go od wahań.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 16 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.