Ryba, 15 marca ☆ Panowie

Ryba, 15 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w dolnym obszarze stanów średnich, potrzebujesz mnóstwo samokontroli, by mimo to działać w miarę sensownie.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś rutynową działalnością.

miłość: prawie na pewno czeka Cię konflikt w relacji z partnerem, najbezpieczniej wydaje się pozostać w mieszkaniu i zająć się bobby.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzony dnia 15 marca cechuje się wytrwałością, w liceum częstokroć uzyskuje wybitne oceny, potrafi zyskać biegłość w dziedzinach wymagających długookresowego przeszkolenia i często jest doskonałym przewodnikiem. Jest to jednostka metodyczna, umie dociągnąć swoje projekty do korzystnego zamknięcia, trudności nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak umie być nadto konwencjonalny w nietypowych okolicznościach. Jest to osobnik lojalny, jest niezmiernie serdeczny w stosunku do własnego towarzysza życia, próbuje działać adekwatnie do swoich przekonań, lecz niekiedy w swojej lojalności dochodzi aż do bufonerii. To osoba zamknięta, bywa lokalnym mądralą odciętym od codzienności, częstokroć potrafi wykazywać rzadką cierpliwość przy remoncie zużytych sprzętów, ale miewa problemy z budowaniem przyjaźni z pozostałymi ludźmi. Znamionuje się altruizmem, szczodrze obdarza przyjaciół we własnym pobliżu i jest bujającym w chmurach romantykiem, zatem często gnębi go deficyt banalnego, trywialnego pragmatyzmu. Bywa nielojalny, to posiadający duże aspiracje działacz mający jednak upodobanie do egoizmu, umie zachowywać się przewrotnie, a zatem częstokroć jest zagniewany na absolutnie każdego człowieka. To jednostka empatyczna, rozstrzygnięć kłopotów poszukuje w urokach i w proroctwach, nie współdziała ze światem maszyn liczących, a więc jego żywot jest gwałtowny i niesforny. Często bywa niestały, nie potrafi zdecydować się na jeden punkt widzenia i częściej niż to wskazane modyfikuje sąd odnośnie celu swojej pracy, dlatego bardzo ciężko prowadzi się z nim spory. Charakteryzuje się wszechstronnością, cechują go najrozmaitsze, pionierskie przedsięwzięcia, umie dopasować się do płynnych warunków i nie trwoni minut na nieproduktywne ględzenie. Jest to osoba bojaźliwa, wspinaczka wysokogórska nie jest rekreacją właściwą dla tego człowieka, jest nieśmiały w obecności nieznajomych osób, chociaż częstokroć jednakowoż usiłuje stawiać czoła tym atrybutom swojej natury.
Cechuje się posłuszeństwem, lubi oddawać się flegmatycznym, niezwiązanym z ciężarem odpowiedzialności działaniom, bowiem boi się uczestniczyć w konfliktach z innymi i z łatwością daje się sterować. To osobnik rozważny, to przezorny i ambitny przywódca, bacznie przegląda istniejące bazy danych i prognozy oraz śpieszy ku sukcesowi z namysłem, jednakże systematycznie. Jest to jednostka zrównoważona, leniwie przeprowadza ukochane obrzędy, więc potrafi właściwie uhonorować kunsztowną maestrię i umie zachować samokontrolę w nerwowych sytuacjach. Bywa człowiekiem uduchowionym, jest uczulony na czyjeś bodźce i problemy i doświadcza ogromnej potrzeby społecznego wyrażania swoich emocji, toteż na ogół uprawia jakąś odmianę działalności artystycznej. Znamionuje się apatią, grzebie się czekając, aż inna osoba przedsięweźmie decyzję, zwalniając go od wahań. To człowiek pesymistyczny, najsubtelniejszą jego aktywność hamuje permanentna nieobecność asertywności, owocując trwonieniem jego umiejętności oraz odbierając mu energię konieczną do dokończenia rozgrzebanych inicjatyw. Jest to jednostka sumienna, jest niezwykle wytrwały i konsekwentny, utrzymuje jednolity, aczkolwiek efektywny rytm działalności, a zatem winno się doszkalać się od niego skuteczności i racjonalizmu. Bywa nieuważny, jest niezmiernie sprytny, ale działa często zanadto beztrosko, a więc częstokroć wierzga chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 15 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.