Ryba, 14 marca ☆ Panowie

Ryba, 14 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie ogromnie zwyżkuje, udaj się zdobywać swoje otoczenie.

zdrowie: bywały przedtem leprze dni, weź się do jakieś rutynowej aktywności.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię niedobry moment na zawieranie kolejnych relacji, najmądzej będzie siedzieć w domu i poświęcać się porządkom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Pan ryby urodzony dnia 14 marca bywa lękliwy, przesiedzenie burzy pod gołym niebem to dla niego autentycznie niemiłe przeżycie, jest bojaźliwy w towarzystwie nieznanych osób, pomimo tego że często jednakże usiłuje stawiać czoła tym atrybutom swojego temperamentu. To jednostka szczera, jest poważanym i słownym podwładnym, stara się działać odpowiednio do swoich poglądów, jednak jego przyrodzona sprawiedliwość potrafi owocować wybuchami awersji. Cechuje się wytrwałością, nieustępliwość dopomaga mu dojrzeć zależności niewidoczne dla innych ludzi, umie być wielkodusznym i empatycznym kompanem i częstokroć cieszy go łowienie ryb. Często bywa nielojalny, to odważny dyplomata ukazujący jednak tendencję do populizmu, potrafi zachowywać się nieszczerze, a więc koledzy życzą sobie unikać angażowania się z niego w układy. Jest to osobnik wszechstronny, wydaje się mieć zaplanowaną strategię na każdy dający się pomyśleć problem, niezwykle trudno go czymś zaskoczyć i umie współpracować prawie z każdą jednostką. To człowiek nietowarzyski, lubi przebywać, w swoich własnych myślach, potrafi poświęcić cały wieczór tajemniczym działaniom, lecz umieszczony na eksponowanym miejscu traci dużo ze swojej atrakcyjności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez bezcelowych sprintów, umie się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć brakuje mu inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych wypadkach. Charakteryzuje się troskliwością, potrafi nadstawiać głowy za innych ludzi i bardziej ceni koleżeństwo aniżeli majętność, a zatem niekiedy samemu potrzebuje ratunku materialnego. Jest to osobnik wrażliwy, nie lęka się uczuciowych uniesień, nie poważa typowo rozumnego postępowania, toteż jego życie jest burzliwe i nieobliczalne. Bywa niestały, często nie starcza mu silnej woli i częstokroć nie umie dokończyć rozpoczętych spraw, dlatego bardzo źle spełnia się jako głowa rodu lub pedagog.
Jest to jednostka ponura, zawsze męczy go niepewność odnośnie prawidłowości przeprowadzanych posunięć, wyzwalając u niego często bezwiedne niszczenie własnej roboty oraz odbierając mu entuzjazm wymagany do finalizacji zaczętych przedsięwzięć. Jest to osoba nieuważna, jest przez cały czas czymś zajęty, aczkolwiek decyzja zwykle wyprzedza u niego rozważenie kwestii, więc nie radzi sobie z rozważaniem bardziej rozbudowanych koncepcji. To człowiek opanowany, pracuje z namysłem i rozważnie, zatem trwa niepodatny na powszechny rozgardiasz i męczy go współdziałanie z osobami dynamicznymi. Bywa uduchowiony, jest uczulony na cudze bodźce i kłopoty i jego dzieła potrafią niezmiernie wzruszać, a więc częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. Znamionuje się apatią, marnuje żywot na bezpłodnym gderaniu, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, pozwalając mu nie ponosić odpowiedzialności. Jest to osobnik uległy, przeważnie szuka opiekuna i szefa, bo często zauważalnie nie wystarcza mu odwagi i bezproblemowo daje się sterować. To jednostka przezorna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, skrupulatnie układa najsubtelniejsze akcje oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, ale metodycznie. Jest to osoba odpowiedzialna, obowiązek jest dla niego rzeczą nietykalną, jego pomysły nie kryją błędów, więc warto doszkalać się od niego skuteczności i funkcjonalności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 14 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.