Ryba, 13 marca ☆ Panowie

Ryba, 13 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt rewelacyjnego stanu psychicznego, uważaj aby nie zachowywać się agresywnie względem innych ludzi.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś niespecjalnie męczącą działalnością.

miłość: skieruj uwagę na swoje uczucia do ukochanej osoby, bowiem prawdopodobnie ujawnią się tutaj pewne trudności.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczny mężczyzna ryby urodzony w dniu 13 marca jest to jednostka wytrwała, sprawdza się w zawodzie uznanego przewodnika, częstokroć jest doskonałym wychowawcą i umie nabyć sprawność w sprawach narzucających konieczność długiego przeszkolenia. To osoba wszechstronna, doskonale radzi sobie na dowolnej posadzie i nie trwoni godzin na próżne stękanie. Jest to osobnik lojalny, kumple są dla niego bardzo cenni, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezsporną, jednak często w tej immanentnej kurtuazji potrafi nie dopilnować swoich potrzeb. Bywa niekonsekwentny, jego stanowiska i opinie częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i umie aktualizować kluczowe założenia z dnia na dzień, dlatego niezmiernie ciężko wszczyna się z nim negocjacje. Bywa bojaźliwy, nie lubi znajdowania się w mroku, lubiany przez niego sposób działań charakteryzuje ostrożność, choć często kompensuje to myśleniem i przemyślnością. Jest to człowiek emocjonalny, prędzej wpływa na niego szósty zmysł niż inteligencja, rachunki i równania odrzucają go, toteż przed monitorem częstokroć reaguje niczym wielbłąd na śniegu. Cechuje się nietowarzyskością, ubóstwia spędzać czas, w swoich własnych marzeniach, często potrafi okazywać niezwykły upór przy naprawie uszkodzonych maszyn, lecz tłum częstokroć zupełnie go krępuje. Znamionuje się altruizmem, spełnia się w pracy filantropijnej i wyżej ceni koleżeństwo aniżeli dobrobyt, więc niekiedy osobiście wymaga pomocy materialnej. To jednostka zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, umie się adekwatnie mobilizować, jednak niejednokrotnie nazbyt przyzwyczaja się do wcześniej opracowanych pomysłów. Bywa niewierny, rychło przestaje pamiętać o swoich przyrzeczeniach, jako urzędas okazuje się sprzedajny, a zatem dokładniej otrzaskane osoby usiłują wystrzegać się z nim bliższych koneksji.
To osobnik apatyczny, przepuszcza dzień na bezskutecznym marudzeniu, aż ktoś inny wymyśli rozwiązanie, dopomagając mu dalej bawić się swoimi rozważaniami. To człowiek rzetelny, to bezdyskusyjny przykład tytana pracy, funkcjonuje według drobiazgowo sprokurowanego harmonogramu, a więc w długofalowym podejściu zwykle prześciga krewkich czempionów. To osoba pesymistyczna, najmniejszą jego aktywność hamuje konsekwentny brak odwagi, owocując marnowaniem jego potencjału oraz zwiększając ryzyko nowych porażek. Często bywa pobożny, na ogół jest mocno bardziej uczuciowy niż ogół zbiorowości i doznaje ogromnego pragnienia towarzyskiego wyrażania swoich wzruszeń, zatem najważniejsze jest dla niego istnienie entuzjastów dla własnych wytworów. Charakteryzuje się powierzchownością, nie zniechęcają go tempo i harmider, aczkolwiek jego sądy częstokroć są niespecjalnie przewidujące, toteż nie daje sobie rady z analizowaniem bardziej wymyślnych kwestii. To osobnik spokojny, bez pośpiechu przeprowadza ukochane ceremoniały, więc każde życie z największą satysfakcją przepędza na samotnych przemyśleniach i zazwyczaj pracuje sumiennie, ale w swoim rytmie. To człowiek ustępliwy, przeważnie wygląda nauczyciela i wodza, albowiem pozostałe jednostki często bierze za opiniotwórców i zderzony z czyimś naciskiem nie daje rady zachować się asertywnie. To osobnik rozważny, stroni od nierozważnych działań, konstruuje skomplikowane plany oraz nie wierzy projektom utworzonym byle jak.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 13 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.