Ryba, 10 marca ☆ Panowie

Ryba, 10 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi korzystne samopoczucie, używaj życia, trudno zgadnąć, kiedy będzie następny równie dobry poranek.

zdrowie: samopoczucie Ci dziś służy, nie lękaj się walczyć o kolejne dni.

miłość: zapewne czeka Cię dołek w związku, najbezpieczniej będzie pozostać w swoim lokum i poświęcić się medytacjom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalny pan ryby, który urodził się w dniu 10 marca, jest to człowiek altruistyczny, cieszy go dostarczanie zadowolenia przyjaciołom i nie zabiega o indywidualny zarobek, dlatego jest poczytywany za głuptasa. Cechuje się cierpliwością, umie uważnie oczekiwać na sposobny moment, często jest fenomenalnym nauczycielem i sprawdza się w zawodzie uznanego mentora. Jest to osobnik konsekwentny, potrafi dowieść swoje projekty do szczęśliwego finału, umie się należycie inspirować, jednak czasami nazbyt obstaje za wcześniej opracowanymi pomysłami. Bywa osobą niekonsekwentną, jego przekonania i stanowiska częstokroć są niejednoznaczne i trudno jest mu trzymać się powziętych zobowiązań, dlatego niezmiernie ciężko wszczyna się z nim spory. To jednostka lojalna, partnerzy są dla niego bardzo ważni, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle poważnie, ale jego immanentna praworządność potrafi być powodem paroksyzmów antypatii. Jest to człowiek elastyczny, zdaje się dysponować kompletną strategią na dowolną prawdopodobną przeszkodę i pociąg do innowacji jest jego niezmienną właściwością. Jest to osobnik bojaźliwy, zuchwałe osiągnięcia preferuje zostawić innym osobom, niespecjalnie darzy zaufaniem mało poznanych ludzi, chociaż często jednakże próbuje stawiać czoła tym cechom swojego usposobienia. To jednostka nietowarzyska, częstokroć jest introwertykiem, umie poświęcić cały wieczór oryginalnym czynnościom, jednakże wystawiony na widoku publicznym traci sporo ze swojego czaru. Często bywa emocjonalny, wierzy ezoteryce, nie współdziała z kulturą komputerów, więc częstokroć wolałby przyjść na świat o wieki temu. Bywa wiarołomny, szanuje jedynie intratne dla siebie układy, potrafi działać przewrotnie, toteż często jest obruszony na całe otoczenie.
To człowiek pasywny, przepuszcza dzień na bezskutecznym zrzędzeniu, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, gwarantując mu pełną beztroskę. Bywa osobnikiem ustępliwym, częstokroć musi poświęcać się realizowaniu unikanych przez siebie zajęć, albowiem pozostałe osoby często bierze za autorytety i bez trudności pozwala się kierować. To jednostka słowna, zadanie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, jego koncepcje nie kryją skaz, zatem w długotrwałym podejściu zazwyczaj dystansuje krewkich aktywistów. Znamionuje się uduchowieniem, zwykle jest zdecydowanie bardziej pobudliwy niż lwia część zbiorowości i jest niezmiernie utalentowany artystycznie albo lingwistycznie, a zatem na ogół zajmuje się jakimś rodzajem twórczości. Charakteryzuje się ponurością, zawsze zaprząta go niepewność odnośnie adekwatności wdrażanych posunięć, popychając go częstokroć do porzucania dość porządnie prezentujących się przedsięwzięć oraz powiększając groźbę następnych klęsk. Jest to człowiek opanowany, nie nudzi go sumienna realizacja powtarzalnych zleceń, a więc każdy dzień za dniem najchętniej spędza na ustronnych rozważaniach i męczy go współdziałanie z osobami pochopnymi. Cechuje się powierzchownością, jest nieprzerwanie czymś zajęty, aczkolwiek zachowuje się często przesadnie beztrosko, więc częstokroć wierzga chaotycznie i bez wybranego kursu. Jest to osobnik rozważny, to przewidujący i posiadający duże aspiracje przywódca, bacznie analizuje istniejące predykcje i zapisy oraz nie polega na konceptach napisanych byle jak.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 10 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.