Ryba, 01 marca ☆ Panowie

Ryba, 01 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć dobre nastawienie, używaj życia, nie wiesz, kiedy nastąpi ponownie równie dobry okres.

zdrowie: przestrzegam, że twoja wydolność jest zupełnie zła, próbuj trzymać daleko od nieuzadadnionej działalności.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł kryzys w relacji z partnerem, najlepiej będzie przebywać w domu i oddać się ćwiczeniom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczny mężczyzna ryby urodzony w dniu 1 marca znamionuje się wiernością, jest niezwykle troskliwy w stosunku do swojego współmałżonka, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie na serio, ale czasami w swoim oddaniu dosięga aż do przesady. To osobnik nietowarzyski, ubóstwia bujać w obłokach, w swoich indywidualnych myślach, chętnie poświęca się oryginalnym zamiłowaniom, jednak eksponowany na eksponowanym miejscu gubi mnóstwo ze swojego uroku. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje zasoby, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak częstokroć nie wystarcza mu polotu koniecznego w naglących wypadkach. Jest to jednostka elastyczna, dobrze odnajduje się nawet w okolicznościach męczącego chaosu, umie wpasować się w zmieniające się warunki i pojęcie „nierealne” nie znajduje się w jego zasobie językowym. Bywa człowiekiem chwiejnym, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i umie zmieniać newralgiczne przekonania codziennie, często ima się najrozmaitszych profesji. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym przyjacielem, spełnia się w roli uznanego opiekuna i konsekwencja w dążeniu do mety częstokroć pomaga mu uzyskać dostatek. Bywa niewierny, dbanie o osobisty zarobek jest dla niego najistotniejszą wytyczną, umie zachowywać się dwulicowo, a zatem lepiej obeznane osoby usiłują unikać z nim głębszych więzi. To osobnik altruistyczny, potrafi nadstawiać głowy za innych ludzi i jest oderwanym od rzeczywistości fantastą, zatem jest uważany za naiwniaka. Bywa wrażliwy, ufa czarnoksięstwu, nie współdziała z kulturą urządzeń technicznych, toteż jego żywot jest niespokojny i nieokiełznany. Bywa jednostką lękliwą, spędzenie burzy na dworze to dla niego naprawdę ciężkie przeżycie, preferowany przez niego tryb aktywności cechuje dalekowzroczność, pomimo tego że próbuje działać umiejętnie i odpowiedzialnie.
Jest to osobnik słowny, swoje prace odbiera poważnie, postępuje według dokładnie sprokurowanego planu, a więc powinno się doszkalać się od niego skuteczności oraz racjonalizmu. Jest to człowiek pobieżny, umie po trosze mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, jednakże wybór przeważnie wyprzedza u niego rozważenie rzeczy, dlatego nie daje sobie rady z roztrząsaniem bardziej skomplikowanych spraw. To osoba fatalistyczna, na obieranych poprzez niego osądach kładzie się cieniem z reguły mniemanie o swojej złej doli, powodując u niego często nieświadome partaczenie własnej roboty i powiększając groźbę następnych porażek. To jednostka opanowana, powoli sprawuje ukochane ceremonie, więc bardzo nienawidzi być rozliczany z terminów i zazwyczaj wykonuje pracę rzetelnie, aczkolwiek w swoim rytmie. Bywa osobnikiem uległym, zwykle szuka mentora i wodza, albowiem lęka się brać udział w konfliktach z innymi i zbyt szybko poddaje się czyimś naciskom. Częstokroć bywa pasywny, guzdra się w oczekiwaniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona przez innych, oswobadzając go od rozterek. To człowiek przezorny, wystrzega się nierozważnych działań, analizuje rozliczne projekty wydarzeń oraz prze ku finansowemu dobrobytowi z wolna, lecz metodycznie. Bywa osobą religijną, jest otwarty na cudze emocje i trudności i w celnej przemowie potrafi umieścić bezlik afektów, zatem ważne jest dla niego wyszukanie odbiorców dla własnych wytworów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 01 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.