Ryba, 29 lutego ☆ Panowie

Ryba, 29 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor do bani, uzbrój się w mnóstwo opanowania, by nie zmarnować tego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: twoja witalność jest stosunkowo niezadowalająca, uważaj na siebie oraz nie rzucaj na rozległe przedsięwzięcia.

miłość: z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, zdobądź sprawy których pożądasz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Mężczyzna ryby urodzony dnia 29 lutego jest to osobnik wierny, jest niezmiernie serdeczny względem swojego współtowarzysza, do związków odnosi się niezwykle serio, aczkolwiek częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. Charakteryzuje się cierpliwością, często jest wyśmienitym mentorem, wytrwałość w posuwaniu się do finału częstokroć pomaga mu uzyskać bogactwo i w zamierzchłych dniach umiałby być kopistą notującym zakurzonych woluminach. Bywa uczuciowy, rozstrzygnięć problemów poszukuje w czarach i we wróżbach, nie współdziała z cywilizacją maszyn liczących, a więc wszędobylska technika często oznacza dla niego prawdziwą niedogodność. Częstokroć bywa niezdecydowany, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i zbyt często modyfikuje osąd odnośnie metody swojej pracy, często ima się różnych profesji. To jednostka konsekwentna, okazuje konsekwencję i opanowanie, trudności nie umieją łatwo go zrazić, jednak marnie znosi żywiołowo zmieniające się okoliczności. Bywa lękliwy, przesiedzenie burzy na dworze to dla niego autentycznie bolesne doznanie, lubiany przez niego styl działań znamionuje rozwaga, chociaż częstokroć potrafi doskonale odnajdywać się w zagadnieniach nienarzucających konieczności zbędnego popisywania się. To człowiek wszechstronny, gdy trzeba, umie zmontować samolot z kartonu i linki i pojęcie „niewykonalne” nie egzystuje w jego słowniku. Znamionuje się introwertyzmem, wyśmienicie czuje się w pojedynkę, potrafi poświęcić całą dobę oryginalnym czynnościom, jednakże odczuwa kłopoty z tworzeniem znajomości z innymi osobami. Cechuje się opiekuńczością, realizuje się w działalności dobroczynnej i nie wie, co to skąpstwo, więc jest brany za osła. Często bywa niewierny, rychło przestaje pamiętać o własnych obietnicach, umie zachowywać się przewrotnie, toteż nie jest nazbyt ceniony poprzez swoją ekipę.
Częstokroć bywa nieuważny, potrafi błyskawicznie przetrawić bezkresną ilość wiadomości, lecz wybór zazwyczaj prześciga u niego przemyślenie kwestii, a zatem często szarpie się chaotycznie i bez przyjętego celu. Charakteryzuje się spokojem, nie nuży go sumienne wykonywanie nudnych obowiązków, dlatego zostaje niepodatny na społeczną krzątaninę i z reguły pracuje sumiennie, ale we własnym rytmie. To jednostka fatalistyczna, na wybieranych przez niego werdyktach kładzie się cieniem na ogół przeświadczenie o swoim niefortunnym losie, wyzwalając u niego częstokroć bezwiedne sabotowanie własnej roboty oraz owocując niespodziewanym porzucaniem działań przed dotarciem do mety. To osoba religijna, bardzo poruszają go problemy innych ludzi i doświadcza potężnego głodu jawnego manifestowania swoich wzruszeń, zatem często jest nauczycielem mentalnym dla innych. Znamionuje się ustępliwością, przeważnie wygląda guru i wodza, gdyż pozostałe jednostki częstokroć bierze za opiniodawców i nie umie udowadniać przed innymi swoich poglądów. Bywa osobą bierną, opóźnia jakiekolwiek rzeczy do chwili, aż drugi człowiek podejmie decyzję, pozwalając mu nie martwić się niczym. Cechuje się przezornością, usiłuje nie odpowiadać odruchowo, bacznie przepatruje posiadane statystyki i prognozy oraz dąży ku dostatkowi wolno, aczkolwiek metodycznie. Charakteryzuje się sumiennością, zlecenie jest dla niego sprawą nietykalną, utrzymuje jednostajne, jednakże wydajne tempo aktywności, a więc należy uczyć się od niego skuteczności i ergonomii.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 29 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.