Ryba, 25 lutego ☆ Panowie

Ryba, 25 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny tuzinkowy dzionek, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego radość, nie pozwól żeby fanaberie gwiazd zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: przydarzały ci się wcześniej bardziej energiczne dni, weź się do jakieś niespecjalnie wymagającej roboty.

miłość: prawdopodobnie swojego partnera odbierasz jako coś nadmiernie jednoznaczego, wypracowanie satysfakcji nakazuje w tym obszarze intensywniejszego wkładu.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, który urodził się w dniu 25 lutego, bywa strachliwy, nie lubi znajdowania się w ciemności, preferowany przez niego sposób aktywności znamionuje ostrożność, mimo że częstokroć wyrównuje to myśleniem i rozwagą. Charakteryzuje się elastycznością, pojęcie „niewykonalne” nie występuje w jego słowniku, wyśmienicie radzi sobie na każdym stanowisku i cechują go liczne, oryginalne pomysły. To osoba altruistyczna, szczodrze wspomaga ludzi w swoim środowisku i nie zajmują go zachwyty i władza, więc jest uznawany za jelenia. Jest to jednostka wytrwała, umie uważnie wsłuchiwać się w ludzkie historie, w dawnych czasach potrafiłby być benedyktynem piszącym zakurzonych woluminach i umie osiągnąć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długiej praktyki. To osobnik niewierny, wybiera strony zależnie od klimatu, jako funkcjonariusz okazuje się sprzedajny, dlatego nie jest przesadnie ceniony poprzez własną ekipę. Bywa człowiekiem uczuciowym, łatwiej wpływa na niego intuicja niż inteligencja, nie współpracuje ze światem maszyn liczących, a zatem jego życie jest pełne wydarzeń i niesforne. To osoba introwertyczna, pragnie bujać w obłokach, w swoich prywatnych myślach, potrafi poświęcić całą dobę tajemniczym czynnościom, aczkolwiek umieszczony na środku sceny traci mnóstwo ze swojej atrakcyjności. To osobnik metodyczny, umie doprowadzić swoje projekty do pomyślnego zamknięcia, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Bywa człowiekiem chwiejnym, częstokroć brakuje mu silnej woli i trudno jest mu pozostawać przy wybranych decyzjach, często bierze się za najrozmaitsze zawody. Jest to osoba szczera, umie być doskonałym kompanem przydatnym w trudnościach, jest niezwykle chwalony przez wspólników, jednakże częstokroć w tej naturalnej grzeczności potrafi nie zaspokoić osobistych interesów.
Jest to jednostka pesymistyczna, wrodzony pesymizm autentycznie utrudnia mu egzystencję, skutkując przepuszczaniem przez niego rozlicznych nieocenionych szans oraz owocując gwałtownym zniechęcaniem się w połowie drogi. Jest to osoba sumienna, to niekwestionowany przykład pioniera, zachowuje monotonne, ale efektywne tempo działalności, toteż winno się doszkalać się od niego sprawności i ergonomiczności. Bywa apatyczny, na ogół życzy sobie czekać, aż inny człowiek podejmie werdykt, przynosząc mu pełną beztroskę. Jest to osobnik nieuważny, nie zniechęcają go pośpiech i rozgardiasz, lecz jego sądy często są niespecjalnie przezorne, a więc częstokroć miota się chaotycznie i bez wyznaczonego celu. Znamionuje się przezornością, dokłada starań, by nie odpowiadać intuicyjnie, bierze pod uwagę rozmaite harmonogramy posunięć oraz nie wierzy konceptom wykonanym niestarannie. Bywa osobą uległą, uwielbia parać się flegmatycznymi, niezwiązanymi z obciążeniem zajęciami, albowiem pozostałe jednostki często postrzega za wyrocznie i zderzony z czyimś przymusem nie daje rady zachować się asertywnie. Jest to osoba spokojna, nie nudzi go gorliwa realizacja nieurozmaiconych obowiązków, zatem umie docenić wystudiowany kunszt i drażni go kooperacja z ludźmi pospiesznymi. Częstokroć bywa religijny, potrafi dostrzegać rzeczy nieuchwytne dla innych obserwatorów i jego wytwory umieją bardzo pobudzać, a zatem zwykle interesuje się jakąś odmianą twórczości.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 25 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.