Ryba, 19 lutego ☆ Panowie

Ryba, 19 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny przeciętny dzionek, postaraj się jakoś tchnąć w niego energię, nie gódź się żeby fanaberie horoskopu zepsuły twoje zamysły.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć przeciętnie, weź się do jakieś niespecjalnie męczącej aktywności.

miłość: kolejny nijaki dzionek w sferze uczuć, spróbuj zaskoczyć na tym polu swojego parntera.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzony w dniu 19 lutego to człowiek niewierny, prędko zapomina o swoich zobowiązaniach, umie działać nieszczerze, a więc dokładniej otrzaskane osoby usiłują wystrzegać się z nim ściślejszych koneksji. Cechuje się elastycznością, jeśli trzeba, potrafi stworzyć odrzutowiec z tektury i powroza i umie dostosować się do płynnych okoliczności. To jednostka cierpliwa, radzi sobie w zawodzie wziętego opiekuna, potrafi być pobłażliwym i empatycznym towarzyszem i umie osiągnąć biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałego przeszkolenia. Bywa osobnikiem strachliwym, nie cierpi przebywania w ciemnościach, lubiany przez niego rodzaj aktywności znamionuje przezorność, pomimo tego że stara się zachowywać się racjonalnie i sumiennie. Charakteryzuje się troskliwością, potrafi nadstawiać głowy za kolegów i nie pociągają go zaszczyty i sława, toteż może zawieść w zderzeniu z brutalnym życiem. Częstokroć bywa uczuciowy, polega na kabale, nie wierzy naukowemu trybowi rozwiązywania kłopotów, dlatego przed komputerem często czuje się niczym słoń w składzie porcelany. Jest to człowiek niekonsekwentny, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i częstokroć nie potrafi dokończyć zaczętych zadań, często drażni swoich wspólników. Znamionuje się introwertyzmem, świetnie funkcjonuje bez towarzystwa, chętnie poświęca się niecodziennym zamiłowaniom, jednak tłum częstokroć absolutnie go peszy. To jednostka zorganizowana, umie doprowadzić swoje zamierzenia do zyskownego zakończenia, potrafi się dobrze inspirować, jednak słabo wytrzymuje szybko zmieniające się warunki. Jest to osoba wierna, przyjaciele są dla niego bardzo istotni, próbuje działać adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek nieraz w swojej lojalności dociera aż do bufonady.
Jest to osobnik posępny, najdrobniejszą jego pracę krępuje notoryczny deficyt wiary w sukces, wiodąc go często do kompletnie nieuzasadnionej porażki oraz zabierając mu dynamizm wymagany do finalizacji rozpoczętych działań. Cechuje się uduchowieniem, na ogół jest mocno bardziej uczuciowy niż ogół ludzkości i jego dzieła umieją niezwykle wzruszać, więc częstokroć jest przewodnikiem duchowym dla innych. Jest to jednostka bezwolna, zwykle ma ochotę wyczekiwać, aż problem zostanie rozwiązany poprzez innych, oswobadzając go od rozterek. Bywa uległy, z reguły wygląda mistrza i zwierzchnika, gdyż często zdecydowanie nie starcza mu pewności siebie i nie potrafi bronić przed innymi swoich poglądów. Charakteryzuje się ostrożnością, unika nieroztropnych aktywności, bierze pod uwagę rozmaite grafiki wydarzeń oraz nie darzy zaufaniem koncepcji sporządzonych na kolanie. Cechuje się opanowaniem, jest to prawdziwy urzędas, zatem umie docenić niespotykany artyzm i denerwuje go współdziałanie z ludźmi dynamicznymi. To osoba słowna, swoje obowiązki traktuje serio, jego plany nie posiadają dziur, a zatem pomimo złudnej opieszałości zazwyczaj realizuje swoje projekty. To jednostka powierzchowna, potrafi po części posiadać wiedzę o każdej sprawie, lecz decyzja przeważnie wyprzedza u niego ocenę rzeczy, a więc nie dokonuje raczej dziejowych poszukiwań i reform.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 19 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.