Rak, 08 lipca ☆ Panowie

Rak, 08 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe nastawienie, idź na całość.

zdrowie: jesteś w dosyć mizernej kondycji, pilnuj się oraz nie zabieraj za rozbudowane zadania.

miłość: jeszcze jeden niewyróżniający się dzień w życiu w związku, osiągnięcie spełnienia domaga się w tej kwestii większej ilości oddania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Rak, który przyszedł na świat w dniu 8 lipca, bywa niestały, nie potrafi wybrać jednej opinii i częściej od innych modyfikuje sąd odnośnie sposobu swojego działania, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim negocjacje. To człowiek energiczny, rewelacyjnie radzi sobie ze stresującą działalnością i tyra jak koparka. Jest to jednostka zorganizowana, pracuje bez nieskutecznych zrywów, kłopoty nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. To osobnik wytrwały, umie cierpliwie przysłuchiwać się czyimś historiom, często ekscytuje go łowienie ryb i potrafi wykonać sprawy niezmiernie odstręczające dla pozostałych osób. To jednostka apodyktyczna, nie znosi krytykowania własnych decyzji i częstokroć nie wie o społecznej percepcji swojej postaci, toteż umie prowokować protesty śród swoich pracowników. To człowiek introwertyczny, często jest eremitą, potrafi poświęcić cały dzień oryginalnym zajęciom, aczkolwiek ma trudności z budowaniem przyjacielskich stosunków z innymi osobami. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, prędzej przekonuje go serce niż myślenie, nie przepada za cywilizacją matematyczną, więc jego życie jest pełne wydarzeń i nieokiełznane.
To jednostka uduchowiona, jest otwarty na cudze bodźce i problemy i odczuwa potężny głód publicznego wyrażania swoich afektów, a więc na ogół oddaje się jakiemuś gatunkowi twórczości. Jest to osobnik subtelny, można mu zlecić realizację ryzykownych operacji, które oznaczają potrzebę stosowania zmyślnych i w wielu przypadkach dość powikłanych uzasadnień i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj w mig skłaniają do kapitulacji. To osoba samodzielna, autentycznie kocha nieograniczoną suwerenność wyboru, zatem zawiedzie cię zakładanie, że posłucha kogoś bez starcia. Jest to osobnik śmiały, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, albowiem stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i jawi się innym ludziom nieugiętą kolumną. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to dalekowzroczny i ambitny przywódca, z uwagą analizuje posiadane bazy danych i ekstrapolacje oraz śpieszy ku sukcesowi powoli, lecz metodycznie. Cechuje się posępnością, na wybieranych przez niego osądach kładzie się cieniem zwykle przekonanie o swojej pechowej doli, prowadząc go częstokroć do rzucania dosyć dobrze zapowiadających się projektów i zabierając mu entuzjazm wymagany do zakończenia rozpoczętych przedsięwzięć. To jednostka zrównoważona, jest to urodzony funkcjonariusz, a zatem utrzymuje się niewrażliwy na ogólne zagonienie i drażni go współdziałanie z ludźmi dynamicznymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 08 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.