Rak, 06 lipca ☆ Panowie

Rak, 06 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden banalny dzionek, postaraj się go w jakiś sposób ocieplić, nie gódź się by wyroki losu zniszczyły twoje zamysły.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: niewątpliwie rozumiersz, czego potrzebujesz w związku, weź sobie rzeczy których pragniesz.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pan rak, który przyszedł na świat w dniu 6 lipca, to osobnik konsekwentny, umie mądrze wykorzystywać swoje siły, potrafi się należycie motywować, jednak umie być zanadto konwencjonalny w nieznanych sytuacjach. Bywa osobą niestałą, często nie starcza mu wytrwałości i potrafi aktualizować newralgiczne założenia z dnia na dzień, częstokroć wkurza swoich współpracowników. Jest to człowiek aktywny, ma nieograniczone pokłady energii i lubi konstruować niekonwencjonalne projekty. To jednostka introwertyczna, pragnie przebywać, w swoich prywatnych myślach, ochoczo oddaje się egzotycznym zainteresowaniom, aczkolwiek miewa kłopoty z zadzierzganiem przyjacielskich stosunków z innymi osobami. Jest to człowiek autokratyczny, jest naturalnym uosobieniem pruskiego oficera i czyjś opór nie posiada dla niego znaczenia, zatem często staje się wyalienowanym i unikanym przywódcą. Cechuje się cierpliwością, umie wykonać sprawy niezwykle odpychające dla normalnych osób, częstokroć jest wspaniałym wychowawcą i w minionych dniach potrafiłby być zakonnikiem piszącym szacownych książkach. Często bywa empatyczny, wierzy tarotowi, nie polega na racjonalnym trybie usuwania przeciwności, więc dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu.
Charakteryzuje się samodzielnością, nie lubi wszelkich praw i restrykcji, a więc głupotą jest przewidywanie, że będzie liczył się z twoimi barierami i nakazami. Jest to człowiek odważny, bardzo rzadko obawia się zaskakujących wyzwań, bo umie przezwyciężyć własny strach i ukazuje pokaźne opanowanie. Znamionuje się pobożnością, niezmiernie dotykają go problemy innych osób i doznaje potężnego pragnienia jawnego manifestowania swoich afektów, dlatego często jest opiekunem duchowym dla innych. To osobnik zrównoważony, nie nudzi go gorliwa realizacja powtarzalnych obowiązków, toteż cały czas z największą przyjemnością przepędza na odosobnionych rozmyślaniach i zwykle pracuje odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. To człowiek kulturalny, można mu zlecić wykonanie ambitnych operacji, które dotykają rzeczy niezwykle skomplikowanych i ścierające się z nimi osoby z reguły w mig popychają do poddania się. Jest to osobnik przezorny, to ostrożny i posiadający duże aspiracje dowódca, kreuje roztropne plany oraz nie ufa pomysłom stworzonym na kolanie. Charakteryzuje się fatalizmem, najdrobniejszą jego działalność hamuje nieustanny brak asertywności, powodując marnowanie przez niego rozmaitych nieocenionych okazji i owocując raptownym wycofywaniem się przed osiągnięciem celu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 06 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.