Rak, 05 lipca ☆ Panowie

Rak, 05 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek niewyróżniający się niczym niezwykłym, dołóz starań, aby go jakoś ubarwić, nie zezwól żeby napady melancholii zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: twoja forma jest dosyć mizerna, pilnuj się i nie angażuj w skomplikowane zadania.

miłość: najpewniej nadchodzi niewłaściwy moment na zawieranie kolejnych związków, najmądzej wydaje się pozostać w swoim domostwie i poświęcić się medytacjom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak urodzony dnia 5 lipca jest to osoba cierpliwa, częstokroć jest fenomenalnym opiekunem, radzi sobie w charakterze lubianego przewodnika i wytrwałość dopomaga mu dostrzec zależności niezauważalne dla innych ludzi. Bywa jednostką empatyczną, rozstrzygnięć kłopotów szuka w czarach i w przepowiedniach, cyfry i kalkulacje zniechęcają go, zatem współczesna rzeczywistość często nie odpowiada mu. Jest to osobnik nietowarzyski, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych myślach, potrafi poświęcić cały dzień tajemniczym czynnościom, jednakże odczuwa problemy z tworzeniem kontaktów z pozostałymi osobami. To człowiek dominujący, uważa się za osobę fachową w dowolnej sprawie i nie boi się osądu swojego zachowania, toteż źle sprawdza się podczas grupowych zajęć. Jest to osobnik niezdecydowany, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i nazbyt wiele razy zmienia sąd odnośnie kierunku swojej pracy, dlatego niezmiernie ciężko prowadzi się z nim negocjacje. To jednostka przebojowa, rozpoczyna w tym samym czasie przeróżne zadania i aktywizuje kolegów swoim nieposkromionym entuzjazmem. Cechuje się metodycznością, ukazuje nieustępliwość i siłę charakteru, potrafi się należycie motywować, jednak kiepsko daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się warunkami.
Charakteryzuje się męstwem, nie zatrważają go żadne przeciwności, gdyż umie przezwyciężyć własny lęk i pragnie działać na wysokich obrotach. Jest to człowiek dalekowzroczny, to przezorny i wytrawny dowódca, z uwagą analizuje dostępne dane statystyczne i predykcje oraz nie ufa projektom wykonanym niestarannie. Jest to jednostka pobożna, potrafi dostrzegać zjawiska nieuchwytne dla innych obserwatorów i jego wytwory umieją bardzo wzruszać, więc częstokroć jest guru mentalnym dla innych. Jest to osobnik subtelny, można mu zlecić wykonywanie ambitnych zleceń, które mają związek z zagadnieniami niezwykle drażliwymi i okażą niewykonalni dla jego mnogich prekursorów. Jest to człowiek posępny, najbłahszą jego aktywność krępuje notoryczny niedobór asertywności, powodując tracenie jego potencjału oraz owocując niespodziewanym porzucaniem działań w połowie drogi. Jest to osoba opanowana, jest to prawdziwy funkcjonariusz, a zatem niezmiernie nie cierpi być nadzorowany i zazwyczaj pracuje rzetelnie, ale w swoim tempie. Jest to jednostka samodzielna, naprawdę kocha się w zupełnej niezależności decydowania, a więc niech ci nie roi się, że podda się komuś bez konfrontacji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 05 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.