Rak, 03 lipca ☆ Panowie

Rak, 03 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden banalny dzionek, spróbuj go ubarwić, nie gódź się by zrządzenia gwiazd zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: jesteś w stosunkowo marnej kondycji, nie nadwyrężaj się oraz nie angażuj w czasochłonne projekty.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, gdyż niewykluczone, iż objawią się w tym obszarze jakieś kłopoty.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pan rak, który przyszedł na świat w dniu 3 lipca, charakteryzuje się cierpliwością, konsekwencja pozwala mu spostrzec korelacje nieuchwytne dla pozostałych ludzi, w zamierzchłych dniach potrafiłby być benedyktynem notującym starodawnych księgach i umie cierpliwie wsłuchiwać się w czyjeś historie. Jest to osoba energiczna, wyzwania przezwycięża przebojowo i płonie niesamowitym żarem. Bywa jednostką chwiejną, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i ciężko jest mu pozostawać przy wybranych decyzjach, dlatego bardzo marnie radzi sobie jako głowa rodu lub mentor. Bywa władczy, jest rzeczywistą inkarnacją pruskiego oficera i zwracanie się do jego rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, więc często napotyka pasywną opozycję wobec swoich aktywności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje nieustępliwość i siłę charakteru, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak słabo znosi dynamicznie zmieniające się sytuacje. Jest to osobnik uczuciowy, wyjść z trudności poszukuje w czarach i w proroctwach, nie przywiązuje wagi do czysto rozumnego podejścia, a zatem przed laptopem częstokroć zachowuje się niby małpa na drucie. Jest to osoba introwertyczna, lubi bujać w obłokach, w swoich osobistych fantazjach, chętnie zajmuje się wymyślnymi hobby, aczkolwiek odczuwa problemy z nawiązywaniem kontaktów z normalnymi ludźmi.
Cechuje się zrównoważeniem, przypomina średniowiecznego mnicha, a więc cały dzień za dniem z największą przyjemnością przepędza na odosobnionych kontemplacjach i umie zachować samokontrolę w stresujących okolicznościach. To jednostka ostrożna, to dalekowzroczny i śmiały strateg, rozważa różnorodne projekty posunięć oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych byle jak. Często bywa pobożny, niezwykle wzruszają go kłopoty innych osób i jest niezmiernie zdolny plastycznie albo lingwistycznie, toteż częstokroć jest opiekunem mentalnym dla innych. Jest to osobnik ponury, w każdym wypadku męczy go niepewność odnośnie sensowności wdrażanych ruchów, powodując u niego często bezwiedne partolenie własnego działania oraz odbierając mu energię niezbędną do sfinalizowania rozgrzebanych inicjatyw. Jest to osoba taktowna, potrafi wykaraskać się z uciążliwych i groźnych sytuacji, które potrzebują ogromnej porcji kurtuazyjnego wyczucia i ścierających się z nimi ludzi zwykle łatwo skłaniają do wycofania się. Jest to osobnik odważny, umie urzeczywistnić sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, bowiem bardzo dobrze wytrzymuje niepokój i ubóstwia działać na wysokich obrotach. To osoba zaradna, nienawidzi wszelkich praw i zakazów, zatem rozczaruje cię przewidywanie, iż będzie liczył się z twoimi restrykcjami i przykazaniami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 03 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.