Rak, 22 lipca ☆ Panowie

Rak, 22 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nazbyt rewelacyjnego samopoczucia, spróbuj zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: twoja sprawność bezwzględnie nawala, uważaj na siebie oraz nie zabieraj za rozległe akcje.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię dołek w miłości, najrozsądniej będzie przebywać w swoim domostwie i poświęcać się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pan rak, który urodził się dnia 22 lipca, bywa uczuciowy, rozstrzygnięć kłopotów poszukuje w czarach i w przepowiedniach, nie współdziała ze światem komputerów, toteż przed notebookiem częstokroć czuje się jak kot w wodzie. Cechuje się nietowarzyskością, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych marzeniach, ochoczo oddaje się oryginalnym zainteresowaniom, jednak doznaje trudności z budowaniem znajomości z normalnymi osobami. Jest to jednostka aktywna, jest niezwykle produktywny w działaniu, nie umie siąść spokojnie i emanuje wewnętrznym blaskiem. To osobnik władczy, jest rzeczywistym uosobieniem kaprala i nie martwi się ocenianiem swojego zachowania, a zatem często natyka się na cichy bunt wobec swoich aktywności. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie dąży do celu, przeszkody nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak nieraz zanadto przyzwyczaja się do uprzednio stworzonych koncepcji. Jest to człowiek wytrwały, konsekwencja pozwala mu spostrzec korelacje niedostrzegalne dla pozostałych osób, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym partnerem i w dawnych epokach potrafiłby być zakonnikiem piszącym starożytnych kodeksach. Jest to osobnik niekonsekwentny, nie umie zdecydować się na jedną opinię i potrafi nagle wycofać się na chwilę przed uzyskaniem finału, dlatego niezmiernie ciężko prowadzi się z nim dyskusje.
Jest to jednostka grzeczna, daje radę wyszukać efektywne obejścia problemów, które stanowią autentyczne wyzwanie również dla wytrawnych i przebiegłych męży stanu i zwykle załamują innych ludzi. Jest to osoba odważna, nie trwożą go nijekie przeciwności, bowiem podejmuje starania, by nie skupiać się na lęku i wydaje się pozostałym ludziom nieporuszoną kolumną. To osobnik samodzielny, postanowienia obiera na podstawie własnych rozważań, zatem niech ci nie roi się, że wykona oznajmione mu przykazania. Jest to jednostka przezorna, unika pośpiesznych działań, drobiazgowo komponuje najsubtelniejsze ruchy oraz pędzi ku dostatkowi z namysłem, lecz metodycznie. Charakteryzuje się defetyzmem, najbłahszą jego działalność tłamsi notoryczny deficyt asertywności, sprowadzając go częstokroć do kompletnie zbędnej klęski i odbierając mu energię nieodzowną do dokończenia rozpoczętych inicjatyw. Bywa uduchowiony, bardzo poruszają go kłopoty innych ludzi i umie niezwykle barwnie prezentować duchowe doznania innych, więc na ogół zajmuje się jakimś gatunkiem działalności artystycznej. Znamionuje się zrównoważeniem, leniwie wykonuje ulubione rytuały, a więc niezmiernie nie cierpi być rozliczany z terminów i potrafi zachować samokontrolę w niespokojnych okolicznościach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 22 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.