Rak, 20 lipca ☆ Panowie

Rak, 20 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor stanie się raczej marny, pilnuj się aby nie atakować innych.

zdrowie: przestrzegam, że dzisiejszego dnia twoja kondycja jest istotnie słaba, to nieodpowiedni dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: twój urok kwitnie, zdobądź sprawy których potrzebujesz.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak, który urodził się dnia 20 lipca, jest to jednostka introwertyczna, częstokroć bywa odludkiem, potrafi poświęcić całą dobę dziwacznym zajęciom, jednak tłum często bezgranicznie go onieśmiela. Jest to człowiek cierpliwy, konsekwencja dopomaga mu dojrzeć korelacje niewidoczne dla innych osób, umie wnikliwie wysłuchiwać ludzkich historii i w liceum częstokroć uzyskuje dobre noty. Jest to osobnik aktywny, promieniuje wewnętrznym ogniem i ożywia wspólników swoim nieokiełznanym zapałem. Bywa człowiekiem wrażliwym, nie stroni od sentymentalnych afektów, nie darzy zaufaniem racjonalnego sposobu rozwiązywania kłopotów, dlatego wszędobylska technika często jest dla niego niezaprzeczalną udręką. To osobnik metodyczny, wykazuje upór i siłę charakteru, potrafi się należycie inspirować, jednak umie być nadto konwencjonalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Bywa władczy, postrzega się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnej sprawie i częstokroć nie zna publicznej percepcji swojej postaci, toteż często natrafia na pasywną opozycję względem swoich aktywności. Bywa zmienny, jego poglądy i przekonania częstokroć są ambiwalentne i potrafi znienacka poddać się na chwilę przed osiągnięciem mety, zatem niezmiernie marnie spełnia się jako opiekun lub mentor.
To osoba ponura, w każdym wypadku zaprząta go wątpliwość odnośnie poprawności przeprowadzanych posunięć, popychając go często do rezygnowania z całkiem dobrze prezentujących się projektów oraz skutkując raptownym wycofywaniem się przed końcem. Jest to człowiek odważny, niezwykle rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi przeszkodami, ponieważ podejmuje starania, by przeważnie nie bać się przed czasem i wydaje się pozostałym ludziom twardą skałą. Częstokroć bywa religijny, umie dostrzegać fenomeny niedostrzegalne dla innych obserwatorów i jego prace potrafią bardzo wzruszać, a więc zwykle interesuje się jakąś odmianą sztuki. Jest to jednostka spokojna, wygląda jak średniowieczny pustelnik, więc niezmiernie nienawidzi być popędzany i denerwuje go współpraca z osobami pospiesznymi. Jest to osobnik przewidujący, podejmuje próby, by nie zachowywać się bez zastanowienia, bacznie ogląda dostępne dane statystyczne i ekstrapolacje oraz pędzi ku dostatkowi wolno, jednakże konsekwentnie. Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi realizowania odgórnych poleceń, a zatem bezsensem jest uważanie, że ulegnie komuś bez walki. Jest to człowiek grzeczny, daje radę znaleźć skuteczne rozwiązania komplikacji, które potrzebują potężnej dawki politycznej powściągliwości i z reguły przerastają pozostałe osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 20 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.