Rak, 19 lipca ☆ Panowie

Rak, 19 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezgorszy nastrój, korzystaj z życia, nie wiadomo, kiedy spotkasz powtórnie taki dzień w życiu.

zdrowie: obawiam się, iż dziś twoja kondycja jest całkiem mizerna, to niewskazany dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: twój urok rozkwita, weź sobie to, czego potrzebujesz.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczny pan rak, który urodził się w dniu 19 lipca, jest to osobnik autokratyczny, postrzega się za jednostkę fachową w każdej dziedzinie i cudzy opór nie posiada dla niego znaczenia, zatem częstokroć natrafia na pasywny sprzeciw względem swoich aktywności. Jest to osoba cierpliwa, umie uważnie oczekiwać na odpowiedni moment, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kolegą i w ogólniau często osiąga dobre oceny. To człowiek chwiejny, nie umie trwać przy metodycznych decyzjach i potrafi nagle wycofać się na chwilę przed osiągnięciem celu, a zatem niezmiernie słabo sprawdza się jako opiekun lub wychowawca. Jest to jednostka nietowarzyska, jest lokalnym filozofem oderwanym od rzeczywistości, ochoczo oddaje się egzotycznym hobby, lecz gawiedź częstokroć całkowicie go peszy. To osobnik konsekwentny, konsekwentnie prze do finału, pracuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak marnie wytrzymuje prędko przeobrażające się sytuacje. To osoba empatyczna, prędzej ujmuje go przeczucie niż rozum, równania i kalkulacje odrzucają go, dlatego wszędobylskie uprzemysłowienie często oznacza dla niego prawdziwe utrapienie. To jednostka przebojowa, relaksuje się czynnie, męczy go bierność i dobrze radzi sobie z niespokojną robotą.
Charakteryzuje się odwagą, niezwykle rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi trudnościami, bowiem doskonale znosi tremę i wykazuje wielką samokontrolę. To człowiek taktowny, umie wykaraskać się z nieprzyjemnych i niebezpiecznych okoliczności, które wymagają ogromnej dawki kurtuazyjnego umiaru i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. To osobnik przezorny, unika nieostrożnych działań, wnikliwie analizuje istniejące informacje i prognozy oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi wolno, ale metodycznie. To jednostka fatalistyczna, najdrobniejszą jego działalność ogranicza permanentny niedostatek pewności siebie, prowadząc go częstokroć do zarzucania dosyć przyzwoicie prezentujących się inicjatyw i zabierając mu witalność wskazaną do dokończenia zaczętych przedsięwzięć. Jest to osoba zaradna, naprawdę kocha się w zupełnej autonomii decydowania, a więc niech ci nie zdaje się, iż podda się komuś bez pojedynku. Znamionuje się spokojem, nie nudzi go pracowite realizowanie jednostajnych zleceń, więc lubuje się w leniwych, spokojnych czynnościach i przeważnie wykonuje pracę sumiennie, jednakże we własnym rytmie. Bywa religijny, ma artystyczny i bardzo wrażliwy umysł i w oszczędnej przemowie potrafi umieścić bezlik wzruszeń, toteż na ogół zajmuje się jakąś formą twórczości.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 19 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.