Rak, 18 lipca ☆ Panowie

Rak, 18 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w dolnym regionie stanów średnich, będzie ci niezbędne wiele samokontroli, aby mimo to funcjonować względnie rozsądnie.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, wyzyskaj tę okoliczność najdoskonalej, jak to tylko możliwe.

miłość: buzuje w tobie blask namiętności, zaangażowaniem swojej woli, jesteś w stanie otrzymać wszystko.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pan rak, który urodził się w dniu 18 lipca, jest to człowiek przedsiębiorczy, rozpoczyna jednocześnie rozmaite zadania i inspiruje współpracowników swoim nieposkromionym entuzjazmem. Częstokroć bywa autokratyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem żandarma i cudzy protest nie ma dla niego znaczenia, więc często natrafia na pasywną opozycję wobec swoich aktywności. Jest to osoba uczuciowa, nie lęka się afektowanych ekscytacji, rachunki i liczby odrzucają go, a więc nagminnie obecna industrializacja częstokroć jest dla niego niezaprzeczalną męką. To osobnik introwertyczny, wspaniale bawi się samotnie, często umie wykazywać ogromną wytrwałość przy reperacji zużytych urządzeń, lecz pokazany na eksponowanym miejscu traci mnóstwo ze swojej atrakcyjności. To jednostka konsekwentna, konsekwentnie podąża do celu, potrafi się należycie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Często bywa niestały, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych decyzjach i częstokroć nie potrafi zakończyć rozpoczętych spraw, często bierze się za najrozmaitsze prace. Znamionuje się cierpliwością, częstokroć bawi go wędkowanie, umie być wyrozumiałym i otwartym kolegą i potrafi uzyskać sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długiej nauki.
Jest to człowiek ostrożny, dokłada starań, by nie odpowiadać innstynktownie, układa skomplikowane plany oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, aczkolwiek metodycznie. To osoba pesymistyczna, na obieranych poprzez niego osądach kładzie się cieniem zazwyczaj przekonanie o swojej kiepskiej doli, wiodąc go często do absolutnie bezsensownego niepowodzenia i potęgując ryzyko nowych fiask. To osobnik taktowny, umie wykaraskać się z przykrych i niebezpiecznych sytuacji, które wydają się nierealnymi a wręcz szaleńczymi i mierzących się z nimi ludzi przeważnie łatwo popychają do wycofania się. Charakteryzuje się uduchowieniem, dysponuje wrażliwym i bardzo empatycznym umysłem i odczuwa dużą potrzebę jawnego manifestowania swoich afektów, a zatem częstokroć jest guru mentalnym dla innych. To jednostka dzielna, nie przerażają go nijekie przeszkody, bowiem potrafi pokonać własny przestrach i dowolne kłopoty raczej nie trwożą go. To osoba zrównoważona, działa niespiesznie oraz rozważnie, zatem umie docenić elitarną sztukę i irytuje go kooperacja z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Cechuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek ograniczeń i zasad, dlatego absurdem jest oczekiwanie, że posłucha kogoś bez starcia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 18 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.