Rak, 10 lipca ☆ Panowie

Rak, 10 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi korzystny stan duchowy, ciesz się życiem, takich chwil nie ma za wiele.

zdrowie: moc aż Cię rozpiera, spożytkuj ten stan najlepiej, jak tylko się da.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do ukochanej osoby, gdyż możliwe, iż pojawią się w tej kwestii niespodziewane zawirowania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczny mężczyzna rak urodzony dnia 10 lipca cechuje się wytrwałością, umie być wyrozumiałym i wrażliwym kolegą, w zamierzchłych stuleciach potrafiłby być benedyktynem notującym wiekowych książkach i umie umiejętnie czekać na sposobną okazję. Charakteryzuje się introwertyzmem, bardzo dobrze czuje się bez towarzystwa, częstokroć potrafi ukazywać ogromny upór przy remoncie niesprawnych maszyn, jednakże pokazany na widoku publicznym gubi sporo ze swojego wdzięku. To osoba chwiejna, nie umie jasno zdeklarować jednego stanowiska i potrafi raptownie poddać się tuż przed uzyskaniem mety, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nim dyskusje. Jest to jednostka energiczna, nie unika pracy i jest niezwykle wydajny w działaniu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie mądrze wykorzystywać swoje rezerwy, funkcjonuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak potrafi być przesadnie sztywny w nietypowych sytuacjach. Jest to człowiek empatyczny, bardziej przekonuje go przeczucie niźli inteligencja, nie pokłada ufności w racjonalnym sposobie likwidowania problemów, a więc często wolałby urodzić się o wieki dawniej. Częstokroć bywa dominujący, działa niczym awanturnik i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, toteż umie prowokować rewolty pośród swoich podkomendnych.
Znamionuje się zrównoważeniem, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego zakonnika, więc potrafi odpowiednio uhonorować wymyślny kunszt i irytuje go współdziałanie z osobami pospiesznymi. Jest to osobnik śmiały, nie trwożą go nijakie kłopoty, gdyż podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła strachu i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętą skałą. Cechuje się niezależnością, nie znosi jakichkolwiek restrykcji i praw, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że ustąpi komuś bez walki. Charakteryzuje się posępnością, przyrodzony fatalizm naprawdę gmatwa mu egzystencję, skutkując marnotrawieniem jego możliwości oraz zwiększając groźbę nowych niepowodzeń. Jest to człowiek grzeczny, można mu powierzyć realizację ryzykownych misji, które oznaczają przymus użycia pomysłowych i w szeregu przypadków dosyć powikłanych wywodów i okażą nierealni dla jego rozlicznych poprzedników. To jednostka pobożna, bardzo poruszają go trudności innych osób i w oszczędnym wystąpieniu umie zawrzeć morze wzruszeń, a zatem fundamentalne jest dla niego istnienie entuzjastów dla własnych dzieł. Jest to osobnik dalekowzroczny, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, uważnie bada dostępne prognozy i statystyki oraz mknie do dostatku z namysłem, lecz systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 10 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.