Rak, 30 czerwca ☆ Panowie

Rak, 30 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie wzbija się pod niebo, idź na całość.

zdrowie: ze smutkiem trzeba powiedzieć, że dzisiaj twoja wydolność jest wybitnie marna, to jest zły dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: sądzę, że swoje uczucia uznajesz za coś nadmiernie oczywistego, uzyskanie satysfakcji nakazuje w tym obszarze poważniejszego wkładu.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak urodzony w dniu 30 czerwca jest to osoba metodyczna, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje zasoby, problemy nie umieją szybko go zniechęcić, jednak słabo wytrzymuje dynamicznie przeistaczające się warunki. Bywa apodyktyczny, nie znosi krytykowania własnych decyzji i często nie zdaje sobie sprawy z publicznej percepcji swojej postaci, a więc częstokroć staje się opuszczonym i wyobcowanym despotą. To człowiek nietowarzyski, jest lokalnym myślicielem odciętym od codzienności, chętnie poświęca się ekscentrycznym zamiłowaniom, aczkolwiek gawiedź często kompletnie go rozprasza. Bywa wrażliwy, łatwiej przekonuje go czucie niźli myślenie, nie współpracuje z kulturą maszyn, dlatego dzisiejsze życie częstokroć nie podoba się mu. Znamionuje się wytrwałością, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem, często raduje go łowienie ryb i konsekwencja pozwala mu spostrzec korelacje niedostrzegalne dla normalnych osób. Jest to jednostka zmienna, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i trudno jest mu obstawać przy powziętych decyzjach, częstokroć denerwuje swoich kolegów. To osobnik energiczny, nie potrafi wytrzymać w bezruchu, mozoli się niczym traktor i pragnie znajdować się w nieprzerwanym ruchu.
Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek ograniczeń i regulaminów, zatem niech ci nie jawi się, iż ustąpi komuś bez konfrontacji. Jest to osoba śmiała, nie trwożą go nijekie trudności, albowiem rewelacyjnie radzi sobie z niepokojem i uwielbia pracować w biegu. Jest to jednostka przewidująca, to rozważny i wytrawny strateg, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze posunięcia oraz nie ufa projektom napisanym na kolanie. Cechuje się pesymizmem, najbłahszą jego pracę utrudnia ciągły brak asertywności, owocując przepuszczaniem przez niego rozmaitych cennych szans i powodując gwałtowne zniechęcanie się przed dotarciem do mety. Bywa człowiekiem pobożnym, posiada kreatywną i bardzo otwartą osobowość i doświadcza potężnego pragnienia jawnego uzewnętrzniania swoich afektów, więc często jest mistrzem mentalnym dla innych. To osoba kulturalna, daje radę wykryć efektywne rozwiązania komplikacji, które wydają się nierealnymi a wręcz pomylonymi i z reguły przygnębiają innych ludzi. Jest to jednostka opanowana, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz ostrożnie, a zatem cały dzień za dniem z największą satysfakcją spędza na intymnych medytacjach i drażni go współpraca z osobami pospiesznymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 30 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.